Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Látkové rolety: Neotřelá elegance ve vašem interiéru 13.11.2017

Látkové rolety: Neotřelá elegance ve vašem interiéru

Zařizujete aktuálně interiér vašeho domu či bytu? Pak stoprocentně přijde moment, kdy se zaměříte na stínící techniku. Alternativ jejího řešení se dnes nabízí neskutečné množství. V každém případě by měla být maximálně funkční a také vzhledově poutavá. Dosáhnout těchto cílů se příliš nedaří se standardními hliníkovými žaluziemi. Ty nejsou vzhledově optimální a také se jednoduše ničí. Venkovní rolety jsou zase docela drahé. Proto je třeba jít zlatou střední cestou, kterou představují látkové rolety. Právě na tento typ stínění se zaměříme podrobněji.

Jaké hračky patří letos pod vánoční stromeček? 13.11.2017

Jaké hračky patří letos pod vánoční stromeček?

Vánoce jsou nejhezčím obdobím v roce, nicméně ještě větší kouzlo mají pro malé děti, které trpělivě čekají, co jim přinese Ježíšek. A víte to vůbec vy? Pokud si napsaly o nějakou konkrétní věc a vy ji můžete splnit, jste bez starostí. Ale jaké hračky pro děti vybírat, pokud nemáte tušení, co by si přály?

Úložného prostoru není nikdy dost 12.11.2017

Úložného prostoru není nikdy dost

Bydlíte v menším bytě, kde řešíte každý kousek místa? Jestli to je váš případ, zkuste tento problém vyřešit velkou šatní skříní. Možná si říkáte, že tím vlastně zaberete zase další prostor, a tak tato rada nedává smysl. Ve skutečnosti však díky velké vestavěné šatní skříni místo ušetříte, protože už si kromě ní nebudete muset pořizovat žádný jiný úložný systém.

Toaletní stolek: Dokonalý elegantní pomocník každé ženy 12.11.2017

Toaletní stolek: Dokonalý elegantní pomocník každé ženy

Jakákoli dívka i paní nevyjde do společnosti bez úpravy vlastního vzhledu. Není se čemu divit, na první pohled dá spousta lidí a vypadat neupraveně nechtějí popravdě ani pánové. Právě proto se vyplatí pořídit do domácnosti nenápadného, ale velmi důležitého pomocníka, jímž je toaletní stolek. Vždyť právě u něj může trávit času dle vlastního uvážení a bez problémů si do jeho útrob uschováte potřebné šminky a jiné věci související s kosmetikou či účesem. Že doma tento kus nábytku doposud nemáte a nevíte, podle čeho vybírat? Nevadí! Čtěte dál a jistě se to dozvíte.

Jak díky životopisu získat vysněnou práci 11.11.2017

Jak díky životopisu získat vysněnou práci

Životopis je mocný nástroj. Jde zpravidla o první a mnohdy také jedinou šanci, jak můžete personalistovi ukázat, že právě vy jste ten nejvhodnější kandidát na pozici, kterou firma nabízí. A jelikož zejména ve velkých firmách věnuje personalista životopisu pouze několik desítek sekund, musíte zaujmout už na první pohled. Chyby si nemůžete dovolit.

Zdravotnické pomůcky usnadňují práci zdravotníkům 10.11.2017

Zdravotnické pomůcky usnadňují práci zdravotníkům

Ortopedické ambulance, chirurgie, zdravotnická zařízení, léčebny dlouhodobě nemocných a domovy pro seniory by se bez potřebných nemocničních lehátek neobešly. Lůžka pacientům usnadňují jak spočinutí po dlouhou dobu, tak ošetřování na specializovaném pracovišti v pohodlné poloze. Zdravotnického materiálu v odpovídající kvalitě není nikdy dost, proto se vyplatí vždy mít dané komodity v zásobě.

Praktické a zároveň svůdné oblečení na zimu? To jsou Freddy jeans! 02.11.2017

Praktické a zároveň svůdné oblečení na zimu? To jsou Freddy jeans!

Zima na sebe nenechá čekat, a tak bychom měli velice rychle změnit šatník. Z pohodlných kraťásků a letních šatiček skočíme rovnou do péřových bund, svetrů, čepic a teplých kalhot. Jak zůstat v takovém množství oblečení stálé přitažlivá a upoutat pozornost na své přednosti? Nemusíte chodit po světě polonahá, abyste ukázala proporce své postavy, na kterou jste patřičně hrdá. Stačí si jen obléct něco, co vám přesně padne. Třeba jeany italské značky Freddy.

Kultivované stolování, aneb zbavte se žaludečních potíží 01.11.2017

Kultivované stolování, aneb zbavte se žaludečních potíží

Každý člověk tráví konzumací potravin podstatnou část dne. Během tohoto procesu by se tělo nemělo vyskytovat v nepřirozených polohách, ačkoliv to mnoho z nás dělá. Co tím máme na mysli? Jíst bychom měli v sedě u stolu a ne například v posteli se zkrouceným žaludkem. Stejně tak bychom si na snídani, oběd i večeři měli vyhradit čas a najíst se pomalu a v klidu. Pojďme se společně podívat, jak si zpříjemnit čas trávený konzumací jídla.

Proč jsou dřevěné brikety lepší než dřevo? 31.10.2017

Proč jsou dřevěné brikety lepší než dřevo?

Došlo vám dřevo na topení? Netopte mokrým dřevem a pořiďte si kvalitní dřevěné brikety! V čem jsou lepší než klasická dřevěná polena a jak je správně vybrat?

Vybíráte novou vjezdovou bránu? Pozor na prostor! 31.10.2017

Vybíráte novou vjezdovou bránu? Pozor na prostor!

Vjezdová brána je první vchod do vašeho království. Měla by tedy být nejen bezpečná a odolná – vedle praktické stránky jsou také kritéria estetického rázu. Brána by měla odpovídat vašim designovým požadavkům, tedy měla by ladit s plotem a garážovými vraty. Od vjezdové brány se očekává, že se bude snadno otevírat a vy se tak dostanete komfortně domů bez nutnosti vycházení z auta. Jak si vybrat tu nejvhodnější vjezdovou bránu pro váš pozemek?

1 24 25 26 27 28 53