Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Zatočte s akné jednou provždy! 31.10.2017

Zatočte s akné jednou provždy!

Akné patří mezi nepříjemné, ale zároveň velmi běžné problémy pleti. S akné můžete bojovat - používat drahé přípravky, navštěvovat kosmetický salon nebo se s akné léčit u odborného dermatologa, ideálně v laserovém centru. Vyberte si tu nejlepší možnost, jak mít zase krásnou a jemnou pleť.

Vybíráme kvalitní sypaný čaj 31.10.2017

Vybíráme kvalitní sypaný čaj

Jste milovníkem čaje? Pak určitě víte, že tu nejlepší chuť i vůni vám zaručí sypaný čaj, který obsahuje celé lístky čaje a další kvalitní přísady, které z obyčejného šálku čaje vykouzlí nezapomenutelný zážitek. Jak ale sypaný čaj správně vybrat?

Těžit bitcoiny je nutné 30.10.2017

Těžit bitcoiny je nutné

Nákupy a platby ve virtuálním světě jsou čím dál tím častější a v současné době si bez tohoto fenoménu člověk dokáže představit život jen těžko. Stejně tak ovšem existuje virtuální měna zvaná bitcoin. K té ovšem pořád mnoho lidí zaujímá spíše rezervovaný postoj, protože si dost dobře neuvědomuje, jaká pozitiva mohou tyto virtuální peníze přinášet.

Matrace netradičních rozměrů? Objednejte si molitan na míru 29.10.2017

Matrace netradičních rozměrů? Objednejte si molitan na míru

Máte postel, gauč nebo jiné lůžko netypické velikosti a sháníte odpovídající matraci? Řešením může být molitan o takové velikosti, jakou potřebujete. Molitanové desky mají navíc i další možnosti využití, takže potom, co se použijí na spaní, můžete je uplatnit jinde. V tomto článku vám poradíme, kde pohodlně a rychle nakoupit molitan.

Vánoce už přicházejí: Víte, jaké dárky nakoupíte? 28.10.2017

Vánoce už přicházejí: Víte, jaké dárky nakoupíte?

Nejkrásnější svátky roku už máme v podstatě za dveřmi. Vždyť už dnes najdeme v obchodech spousty akcí, jež se vztahují právě k nim. Pravda je taková, že nakupování bychom neměli podceňovat. Nechávat všechno až na období prosince není zrovna rozumný nápad. Vždyť byste se pouze setkali s nepříjemným shonem a také s minimální nabídkou klasických prodejen i eshopů! I proto je vhodné vědět, co vlastně hodláte nakupovat a kde tak učiníte. Právě z toho důvodu vám doporučíme některé internetové nákupní galerie, respektive zboží, jež prodávají, a upozorníme i na slevové kódy.

Ženu dělá spodní prádlo 27.10.2017

Ženu dělá spodní prádlo

Myslíte, že spodní prádlo není důležité? Právě naopak. Krásné spodní prádlo skvěle doladí váš outfit a vyzdvihne všechny vaše přednosti, případně zakryje nedostatky. Ano, ženu dělá spodní prádlo. Padnoucí kalhotky doladí krásné pozadí a dobře zvolená podprsenka zase přidá či ubere nějaký ten centimetr a zvýrazní dokonalost a hloubku vašeho dekoltu.

Co si přibalit do fitka? 27.10.2017

Co si přibalit do fitka?

Chystáte se jít si konečně po dlouhé době zacvičit? Nebo si chcete dát pořádně do těla, ale venku již k tomu nejsou ideální podmínky? Zajděte si do posilovny. Ale co si přibalit do tašky, abyste si netrhli ostudu a hlavně abyste si cvičení skvěle užili?

Začněte s opravou střechy včas 13.10.2017

Začněte s opravou střechy včas

I když nevlastníte zámek, jehož opravy by vás stály slušný balík, stačí, abyste obývali běžný rodinný dům nebo vlastnili hospodářskou usedlost, a víte, jak nákladné jsou rekonstrukce, renovace, bourací práce i nástavby. K nejdůležitějším částem budov patří střecha. Bez dobře položené střechy bude váš příbytek za čas vlhký, plesnivý, mokrý a podmáčený. V současnosti jsou poskytovány dotace na zateplování a izolování budov. Což pojímá i rekonstrukce střech.

Nebojte se pořádné vánoční výzdoby a prožijte pohádkové svátky 10.10.2017

Nebojte se pořádné vánoční výzdoby a prožijte pohádkové svátky

Chcete si užívat pohádkové vánoční svátky, ale vaší výzdobě stále něco chybí? Možná to bude nedostatek třpytu, lesku a svitu. Tím, že si pořídíte nové vánoční osvětlení, navodíte skvělou atmosféru a propůjčíte svému domovu kouzelný pocit. Jak na výběr vhodných dekorací? Kolik to přibližně bude stát a při jakých příležitostech můžete výrazně ušetřit? To vám poradíme v tomto článku, s jehož pomocí si letos užijete nádherně prosvětlené vánoční svátky.

Zažijte letos v zimě opravdu nezapomenutelnou dovolenou 29.09.2017

Zažijte letos v zimě opravdu nezapomenutelnou dovolenou

Sychravé počasí tu máme teprve pár dní, ale vy už se z něj cítíte unavení a nejraději byste se viděli někde v teple na pláži? Nic není nemožné. Čím dál více lidí se v zimě místo do hor vydává za exotikou, aby načerpali energii na dalšího půl roku. Že to bude příliš drahé? Každý by si měl takovou dovolenou aspoň jednou v životě dopřát.

1 25 26 27 28 29 53