Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Umíte vybrat povlečení? 11.09.2017

Umíte vybrat povlečení?

Většina lidí se při výběru povlečení dívá zejména na design. Motiv je skutečně důležitý, musí se vám líbit a měl by ladit se zbytkem vybavení místnosti, avšak na kvalitu spánku má vliv spíše materiál. Jste uvědomělí a volíte podle něj? Pak je vše v pořádku. Nicméně jste si jistí tím, jaká volba je nejlepší?

Proč uvažovat o čalouněné posteli? 08.09.2017

Proč uvažovat o čalouněné posteli?

Čalouněné postele jsou i dnes trendy a neodmyslitelně patří do moderních ložnic. Čalounění dodá posteli jedinečný vzhled a zútulní ji. Obrovskými přednostmi jsou komfort a pohodlí při spánku. Polstrování zamezí bolestivému kontaktu s částmi postele, a navíc vypadá krásně.

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory 01.09.2017

Ve zlínském House 64 jsou volné poslední obchodní prostory

V centru Zlína okolo třídy Tomáše Bati roste nové moderní centrum. Tamní budovy jsou opravovány, aby odpovídaly současným trendům, a v jejich nitru vznikají luxusní kanceláře, byty i obchodní prostory. Jedna z nejoblíbenějších budov, House 64, má ještě několik obchodních prostor a kanceláří volných. A to i se skladovými místnostmi.

Vše o dálkovém zamykání auta 31.08.2017

Vše o dálkovém zamykání auta

Dříve bylo dálkové zamykání auta výsadou těch, co měli opravdu luxusní vozy, dnes už se dálkové zamykání stálo běžnou součástí téměř všech vozidel. Toto centrální zamykání je komfortní a jedním odemknutím zámku se otevřou všechny dveře.

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí 31.08.2017

4 zajímavosti o vlasech, které vás překvapí

Nejen šaty, ale také vlasy dělají člověka. Odráží naši osobnost, podílí se na našem vzhledu i sebevědomí.Přestože si myslíte, že o nich víte všechno, přinášíme vám pár informací, které vásmožná trochu překvapí.

Mobilní klimatizace pomůže odolat i vysokým teplotám 25.08.2017

Mobilní klimatizace pomůže odolat i vysokým teplotám

Celoroční těšení na léto známe všichni. Když pak skutečně přijde, nadšení vydrží pár dní, maximálně týden. Po první vlně euforie následuje druhá fáze. Všeobecnou radost vystřídá snaha najít stinné místo nebo malý chladný kout, v němž bychom znovu získali horkem zdecimované síly. Pokud právě tohle řešíte, určitě se zajímejte o mobilní klimatizace, které vám pomůžou horké léto ustát. O fungování, využití a tipech se dozvíte v tomto článku.

Online second hand funguje jako každý jiný e-shop 24.08.2017

Online second hand funguje jako každý jiný e-shop

V poslední době je v kurzu využívat staré oblečení a produkovat co nejméně odpadu. Spousta lidí se snaží žít co nejvíce ekologicky, věci, které už neužijí, darovat jiným a naopak za nižší ceny nakupovat již použité zboží. To se týká zejména oblečení. V každém větším městě dnes najdete nějaký second hand, v němž kolikrát objevíte zajímavé úlovky.

Buďte v teple v českém funkčním prádle s molekulami stříbra 24.08.2017

Buďte v teple v českém funkčním prádle s molekulami stříbra

Teplé měsíce pomalu končí, a tak je nejvyšší čas vybavit se na zimní sezónu. Pokud hodně sportujete, cestujete či potřebujete být z nějakého jiného důvodu vždy teple a pohodlně oblečení, ve vaší skříni by určitě nemělo chybět funkční prádlo. A přestože se slovem „prádlo“ zpravidla označuje spodní vrstva, věřte, že pokud si vyberete od značky nanosilver®, budete své termo oblečení chtít ukázat.

Víte, co už dnešní firmy nepotřebují? Kancelář! 19.08.2017

Víte, co už dnešní firmy nepotřebují? Kancelář!

V době, která umožňuje i takový systém práce, jako je digitální nomádství, se zdá být vlastnictví fyzické kanceláře v některých případech pouze zbytečným výdajem. Moderní firmy již pracují odkudkoliv, což je umožněno uchováváním dat na cloudu a chytrými službami – jako je tuzemský iPodnik.

Zakončete prázdniny ve wellness hotelu v jižních Čechách 18.08.2017

Zakončete prázdniny ve wellness hotelu v jižních Čechách

Prázdniny se už pomalu blíží ke svému konci, zbývá jen polovina srpna na sbírání dalších skvělých zážitků. Neváhejte proto a naplánujte si aspoň prodloužený víkend, pomocí nějž načerpáte síly do dalšího pracovního nebo školního roku. Skvělé zakončení letních měsíců si užijete třeba ve wellness hotelu v jižních Čechách.

1 27 28 29 30 31 53