Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Jedinečné zlaté mince připomínají svátek české státnosti 27.09.2018

Jedinečné zlaté mince připomínají svátek české státnosti

Letošní rok je ve znamení několika významných výročí, která si připomíná náš stát. Zřejmě tím nejdůležitějším je státní svátek 28.9., tedy Den české státnosti. Zároveň je toto datum významné i z širšího historického hlediska, neboť ho oslavujeme jako den sv. Václava. Tento patron českých zemí byl na stejný den v roce 935 zavražděn. K příležitosti svátku sv. Václava je dobré si připomenout tradici svatováclavských dukátů.

Úspora v domácnosti – jak nevyhazovat peníze oknem? 26.09.2018

Úspora v domácnosti – jak nevyhazovat peníze oknem?

Rodinný rozpočet dostává pořádně zabrat. Peníze se z něj často „ztrácí“, aniž bychom věděli kam. Jak mít výdaje pod kontrolou? Vyzkoušejte pár rad, díky nimž ulehčíte rozpočtu a potěšíte vaši peněženku.

Sehnat jakostní sportovní vybavení, které vydrží, nikdy nebylo jednodušší 25.09.2018

Sehnat jakostní sportovní vybavení, které vydrží, nikdy nebylo jednodušší

Mnozí rodiče, kteří své potomky vedou k aktivnímu sportování, vědí své o shánění sezonního vybavení. Malé děti rostou jako z vody, a s nimi jejich nožky, potažmo celé tělo. Je potřeba obnovovat oblečení, obuv i sportovní vybavení téměř každoročně. Někdo si vystačí s seconhandovou výbavou, ovšem jsou části vybavení, které se vyplatí kupovat zánovní.

Víte, jaké jsou výdaje za auto? 25.09.2018

Víte, jaké jsou výdaje za auto?

Pořízení auta může být finančně náročné, pokud o takovém kroku přemýšlíte, zkuste si spočítat výdaje na jeho provoz. Možná ani nevíte, co všechno je potřeba do celkové ceny auta započítat a budete překvapeni, kolik za rok do auta investujete.

U kovaných nožů Wüsthof máte jistotu, že byly ukovány z jednoho kusu oceli 25.09.2018

U kovaných nožů Wüsthof máte jistotu, že byly ukovány z jednoho kusu oceli

Německá preciznost o sobě dává vědět snad v každém svém výrobku. Zaměřte se například na německé automobilky, a hned budete mít jasno. Nejinak je tomu u důležitého kuchyňského náčiní, jakým jsou nože. Všechny kuchyňské nože Wüsthof jsou vždy zaručeně vyrobeny v Německu. Žádná čínská ani jiná napodobenina se jim jednak nevyrovná, ale hlavně byste padělek poznali na první pohled. V čem jsou nože Wüsthof jedinečné a v čem se tak liší od běžných nožů?

Na prohlídku Svatováclavské koruny už nemusíte stát nekonečné fronty 21.09.2018

Na prohlídku Svatováclavské koruny už nemusíte stát nekonečné fronty

Svatováclavská koruna je jedním z nejcennějších českých klenotů. Není proto divu, že vždy, když se konají její oficiální prohlídky, bývá tolik návštěvníků, že musejí stát fronty v délce stovek metrů. Nechcete zažít takovéto trauma? Pak navštivte Obecní dům v Praze, kde je k vidění dokonalá replika.

Proč darovat k narození dítěte zlatý dukát? 13.09.2018

Proč darovat k narození dítěte zlatý dukát?

Narození nového člena rodiny je vždycky obrovskou událostí, ať už je to přímo váš potomek, nebo jste se stali babičkou, dědou, strýcem či tetou, bratrancem, sestřenicí. V každém případě je třeba malého človíčka na světě pořádně přivítat a darovat mu něco na památku. Jenže co pořád vymýšlet za dárky?

Připravte se na Vánoce (nejen) vánočním osvětlením 10.09.2018

Připravte se na Vánoce (nejen) vánočním osvětlením

Říká se, že jakmile začne dětem škola, do Vánoc zbývá jen chvilka. I ta rychle uteče. Proto je třeba se na tyto významné svátky začít připravovat včas. Máte vše, co potřebujete na vánoční výzdobu, nebo ji potřebujete dokoupit? Nezapomeňte na vánoční osvětlení.

Hledáte nemovitost v Ostravě? Poradíme vám, kde hledat 09.09.2018

Hledáte nemovitost v Ostravě? Poradíme vám, kde hledat

V současné době jsou úrokové sazby hypotečních úvěrů na poměrně nízké úrovni, a proto se výrazně zvýšil zájem o nemovitosti. V atraktivních lokalitách velkých měst jsou rodinné domy, ba dokonce i byty většinou vyprodané, což si uvědomují i developerské firmy, a tak se snaží vybudovat další a další projekty, které nalákají zájemce o vlastní bydlení na klidnou a vybavenou oblast nedaleko centra města.

Ani ultramoderní pohovka nenahradí pohodlné křeslo 07.09.2018

Ani ultramoderní pohovka nenahradí pohodlné křeslo

Jistě jste zaznamenali stoupající tendenci v pořizování moderních sedacích souprav do obývacích pokojů. Lidem jde především o vzhled, funkčnost a úsporu místa. Asi se ale shodneme, že pohodlné křeslo představuje jedno z nejkomfortnějších posezení vůbec. A nemusí být nijak drahé.