Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Školení řidičů se v dnešní době provádí online 07.09.2018

Školení řidičů se v dnešní době provádí online

Pokud přemýšlíte, jak ve společnosti co nejvíce minimalizovat administrativu, není nic jednoduššího než provádět veškerá školení přes internet, a tím máme na mysli jak školení bezpečnosti práce, tak i školení řidičů. Uvedený způsob šetří společnostem spoustu času a peněz, neboť se jedná o rychlou a efektivní metodu.

Bez jakého mobilního příslušenství se jednoduše neobejdete? 06.09.2018

Bez jakého mobilního příslušenství se jednoduše neobejdete?

V současné digitální době si jen málokdo dokáže představit život bez smartphonu. Slouží jako komunikační zařízení, fotoaparát, kamera, vyhledávač informací, přístroj pro zábavu a podobně. Dokonce je možné dokoupit celou řadu příslušenství, přičemž v následujících řádcích se podíváme na to nejběžnější a nejžádanější.

Proč jsou látkové plenky prostě lepší? 05.09.2018

Proč jsou látkové plenky prostě lepší?

S příchodem miminka na svět nejspíš budete řešit, co vše je třeba pořídit a nakoupit. Chcete, aby mělo to nejlepší, nejkvalitnější a nejhezčí. Zvlášť, pokud jde o vaše první dítě. Zároveň přemýšlíte, kterak mít vše za rozumný peníz. Látkové pleny jsou určitým východiskem.

Představujeme vám Deník 365 START 04.09.2018

Představujeme vám Deník 365 START

V současné uspěchané době je motivace velice důležitá. Pokud nejste schopni dokončovat práci, měli byste si dělat seznamy úkolů, které si postupně odškrtáte. Potom na konci dne musíte mít takzvaný to-do-list prázdný. Jestliže však nemáte dostatečnou motivaci, dopřeje vám ji speciální diář plný motivačních prvků.

5 nejoblíbenějších plemen koček 04.09.2018

5 nejoblíbenějších plemen koček

Jedni milují psi, druzí kočky. Každý svého chlupáče samozřejmě vynáší do nebes. Je pravda, že oba mají něco do sebe. Tentokrát se zaměříme na kočičí mazlíčky.

Staňte se úspěšným realitním makléřem. Co všechno taková práce obnáší? 31.08.2018

Staňte se úspěšným realitním makléřem. Co všechno taková práce obnáší?

V dětství jste pravděpodobně snili o úplně jiném povolání, než je realitní makléř. Většinou si ratolesti představují, jak se stanou kosmonauty, modelkami i popeláři, neboť si neuvědomují, co všechno za takovou prací stojí. Pokud jste si někdejší sen nesplnili a zakotvili jste v bance za přepážkou, což vás absolutně nenaplňuje, je nejvyšší čas na změnu. Věřili byste tomu, že práce realitního makléře dokáže být stejně dobrodružná jako práce kosmonauta?

Vyberte si z rozmanitých lepicích pásek 29.08.2018

Vyberte si z rozmanitých lepicích pásek

Lepicí pásky si najdou uplatnění snad v každé firmě, ale i mimo ní je mnoho příležitostí pro jejich použití. Někdo je využívá občas, jiní skoro pořád. Jaké máte možnosti ohledně tohoto sortimentu, proč je mít ve firmě a kde je koupit?

4 pravidla pro rychlý a úspěšný prodej nemovitosti 27.08.2018

4 pravidla pro rychlý a úspěšný prodej nemovitosti

Prodej nemovitosti patří k největším obchodům, které většina z nás v životě udělá. Během něj se ale můžeme jako laici dopustit celé řady chyb. Na rozdíl od jiných oblastí pro nás mohou být zrovna tady ale doslova fatální. Jak tedy prodat rychle, bez komplikací a nedopustit, aby se z obchodní transakce stala hrozivá noční můra?

Nechte si vytvořit zdravý jídelníček zdarma a začněte novou éru života! 27.08.2018

Nechte si vytvořit zdravý jídelníček zdarma a začněte novou éru života!

Snad každý druhý člověk je nespokojený se svou váhou. Muži to příliš neřeší a v případě nouze zajdou do posilovny. Ženy vnímají tento problém mnohem razantněji a často se vrhají do nesmyslných diet, které stejně nevydrží a nakonec si vyslouží jo-jo efekt.

Na precizní řezání potřebujete sakra ostré nástroje 26.08.2018

Na precizní řezání potřebujete sakra ostré nástroje

Máloco dokáže člověka rozlítit tolik jako tupý nůž při krájení masa nebo doslova „rozžvýkaný“ papír z nespočtu neúspěšných pokusů o rovný střih nůžkami. Ne jinak je tomu při řezání či začišťování plastů, kovů, dlažby. Bezchybně ostré řezací nástroje jsou zkrátka nezbytné.