Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Hledáte rodinné auto? Podívejte se do nabídky automobilky Volkswagen 24.08.2018

Hledáte rodinné auto? Podívejte se do nabídky automobilky Volkswagen

Volkswagen je významná německá automobilová společnost, která sídlí ve Wolfsburgu. Vozidla dané značky se vyznačují vysokou kvalitou a dlouhou životností. Stejně tak oblíbený je i samotný design, neboť většina modelů se chlubí elegantností a čistými liniemi. Jestliže hledáte automobil pro rodinu, s nímž vyrazíte i na konec světa, podívejte se do pestrého produktového portfolia výrobce Volkswagen.

Letní pneumatiky: Rozhodně se vyplatí a my víme, které dezény jsou nejlepší 23.08.2018

Letní pneumatiky: Rozhodně se vyplatí a my víme, které dezény jsou nejlepší

Léto je aktuálně u svého konce, nicméně možná právě vy se ještě chystáte na dovolenou. Že vyrážíte autem? A máte na svém vozu obuté letní pneumatiky? Jestliže se chystáte někam do tuzemských rekreačních středisek, pak obutí není z hlediska zákona až tolik důležité. V České republice podobně jako třeba na Slovensku jsou povoleny i zimní pneumatiky na dojetí. V zahraničí tomu tak být ovšem nemusí. Třeba v Itálii můžete za zimní pneu dostat tučné pokuty. O zavedení povinnosti obutí letních pneu uvažují i v Německu. V každém případě se letní pneu vyplatí především z hlediska bezpečnosti a snížení spotřeby paliva. Jaké dezény jsou tedy aktuálně nejlepší? Čtěte dál, prozradíme vám to.

Pomocníci do dílny i na zahradu 22.08.2018

Pomocníci do dílny i na zahradu

Zahrádkáři nebývají troškaři. Jejich zahradní království si totiž žádá své. Rozhodně se neobejde bez kvalitní techniky. Traktor, řetězová pila, křovinořez či sekačka přitom patří mezi základ.

Jak se stát postelovou bohyní 20.08.2018

Jak se stát postelovou bohyní

Být skvělým milencem nebo milenkou se může stát opravdu každý. Možná se budete divit, ale nezáleží přitom na vzhledu, výšce bankovního konta a dokonce ani na tělesných proporcích nebo velikosti prsou. Inspirujte se, jak se stát postelovou bohyní pomocí znalostí a dovedností!

Nemusíte být Pythagoras, abyste uspěli v matematice 20.08.2018

Nemusíte být Pythagoras, abyste uspěli v matematice

Když nám matematika příliš nejde, obvykle se obhajujeme tím, že nejsme Einsteinem. A to už se projevují ty první neznalosti matematiky. Protože za nejlepší matematiky všech dob jsou považování zcela jiní myslitelé a vědci. Einsteinovi ponechme úspěchy ve fyzice.

Co vše můžete najít s detektorem kovů 17.08.2018

Co vše můžete najít s detektorem kovů

Pořízení detektoru kovu je skvělým krokem, pokud máte rádi tajemství, záhady, toulky po přírodě a hledání pokladů. Detektor kovu je multifunkční nástroj, který využijete nejen ve volném čase k aktivnímu odpočinku, ale také v práci. Vyberte si ten správný detektor a vydejte se hledat poklad již dnes.

Kariérní portál VímVíc ví opravdu více 16.08.2018

Kariérní portál VímVíc ví opravdu více

Webů s nabídkami práce i sofistikovanějších kariérních portálů najdeme několik. Avšak ne každý nabízí službu, díky které si dokážeme proklepnout nového potenciálního zaměstnavatele dříve, než se odhodláme podat ve stávající práci výpověď a vydáme se „za dobrodružstvím“ do nového zaměstnání.

Dogfest 2018: Užijte si celý den se svým čtyřnohým mazlíčkem 14.08.2018

Dogfest 2018: Užijte si celý den se svým čtyřnohým mazlíčkem

Dokážete si užívat každou chvilku strávenou s vaším pejskem? Procházky představují optimální relax, vydat se ale můžete i na specifickou akci, která se věnuje psům ad A až po Z. Optimálně na tu největší u nás. Ano, řeč je o psím festivalu Dogfest. Právě v jeho rámci zažijete chvilky, na které stoprocentně nezapomenete. Kdy na tento psí fesťák vyrazit, kde se vlastně koná, jaký je jeho program a kde sehnat vstupenky? Na tyto otázky vám odpovíme v následujících řádcích, a to podrobně.

Thajská masáž v Praze – přijďte ji konečně zkusit 10.08.2018

Thajská masáž v Praze – přijďte ji konečně zkusit

Thajské masáže jsou zastřeny jakýmsi tajemstvím, takže už jen při vyslovení těchto dvou slov se mnoho lidí „uculí“a je vidět, že nemají ponětí, o co vlastně jde. Nebo na druhou stranu je zas thajská masáž spojena s obavou z příliš intenzivního masírování. Co tedy od tradiční thajské masáže čekat?

Jak vybrat dvoupatrovou postel do dětského pokoje? Výběr byste neměli podcenit 09.08.2018

Jak vybrat dvoupatrovou postel do dětského pokoje? Výběr byste neměli podcenit

Jakmile se řekne „dvoupatrová postel“, pravděpodobně si vzpomenete na dětství, jak jste se se sourozenci hádali, kdo bude spát nahoře. Důvodem, proč si dvoupatrové postele udržely v dětských pokojích místo dodnes, je, že šetří spoustu místa. Přece jen, do menších místností by se sice vlezly dvě postele, ovšem ratolesti by neměly prostor na hraní, což byste jim nemohli udělat.

1 3 4 5 6 7 53