Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

5 tipů, kde si koupit rodinný dům 08.08.2018

5 tipů, kde si koupit rodinný dům

V dnešním uspěchaném světě, kdy člověk nemá čas pořádně ani na rodinu, se spousta lidí stěhuje do bytů, ideálně nedaleko center velkých měst. Ovšem na druhou stranu rodiny s dětmi prahnou po menším domečku zasazeném do klidného prostředí. Jestliže patříte mezi zájemce o rodinný dům, v následujících řádcích najdete hned 5 tipů, v jakých městech rozhodně neprohloupíte.

Při koupi domu je důležité přemýšlet o vhodné lokalitě 02.08.2018

Při koupi domu je důležité přemýšlet o vhodné lokalitě

Kupujete dům. Výborně. Nejspíš máte perfektní představu o tom, jak by měl vypadat, kolika pokoji má disponovat, o plánovaných proporcích zahrady nepochybujete, a že nutně potřebujete garáž pro dvě auta, je jasná věc. Máte také přesnou vizi o lokalitě, ve které by měl váš dům stát?

Batoh do školy – jaký je ten pravý? 01.08.2018

Batoh do školy – jaký je ten pravý?

Prázdniny se sice přehouply teprve do své druhé poloviny, ale už teď je třeba myslet na to, co všechno budete muset vašim dětem se začátkem nového školního roku pořídit. Záležet si dejte především na výběru správného batohu. Odborníci totiž bijí na poplach. Stále více dětí se potýká s bolestí zad a na vině dost často bývá právě taška, kterou vaše ratolest nosí do školy.

Nepodceňujte důležitost úsměvu – dovede divy! 01.08.2018

Nepodceňujte důležitost úsměvu – dovede divy!

Vzhled hraje v současnosti velmi důležitou roli. Tvoří jeden z klíčových faktorů, které rozhodují o tom, zda budete úspěšní či nikoli. Nejde však jen o to, co máte na sobě, jestli se můžete pochlubit dokonalou postavou, krásnou pletí či zářivými vlasy.

Máte obavy ze správnosti účetnictví? Auditor vše prověří 01.08.2018

Máte obavy ze správnosti účetnictví? Auditor vše prověří

Nepřesnosti v daňovém účetnictvím by vám mohly přinést velké problémy. Z toho důvodu je pro každou firmu klíčové najít si odborníka, který se o veškeré finanční doklady postará. Někdy si ovšem ani tak nemusíte být jisti, zda je vše v pořádku. A v takové situaci je vhodné pozvat si auditora.

Diář je praktickým dárkem nejen pro firemní partnery 01.08.2018

Diář je praktickým dárkem nejen pro firemní partnery

Sice všichni máme své chytré telefony, které nosíme neustále při sobě, ovšem papírové diáře ze světa dodnes nezmizely. Nevybije se jim baterka, můžete do nich snadno kreslit a vyznačovat, cokoliv vás napadne. Diáře používají nejen vrcholoví manažeři. Zapomnětliví jsme občas všichni.

Domek pro hosty a zašívárna v jednom 31.07.2018

Domek pro hosty a zašívárna v jednom

Disponujete dostatečně velikou zahradou a máte pocit, že v ní něco chybí? Tím něčím může být zahradní domeček.

Jak začít žít ekologičtěji 30.07.2018

Jak začít žít ekologičtěji

Čím dál více lidí se pokouší chovat ohleduplněji vůči naší planetě. Snaží se žít a myslet ekologičtěji, šetrněji, zodpovědněji. Někdy stačí provést jen drobné změny – i ony totiž mohou nakonec ve výsledku udělat mnoho. Jak na to a čím byste měli začít?

Chcete jet na dovolenou? Využijte last minute zájezdy! 30.07.2018

Chcete jet na dovolenou? Využijte last minute zájezdy!

Lákají vás vaši přátelé svými fotkami z dovolených? Také byste někam rádi vycestovali a načerpali novou energii, jenže zatím nemáte nic zamluveno? Využijte dovolených last minute! Překvapí vás svojí cenou i službami, které dokáží nabídnout. Ať už vás tedy láká eurovíkend na pár dní, či poznávací zájezd do dalekých krajin, dovolené last minute pro vás mají vždy skvělou nabídku.

Jak zabavit děti na čerstvém vzduchu? 30.07.2018

Jak zabavit děti na čerstvém vzduchu?

Neustále to slyšíme všude a ze všech stran. Naše děti tráví čím dál méně času venku – v přírodě, na zahradě, na dvorku, zkrátka na čerstvém vzduchu. Místo toho raději sedí před obrazovkou televize nebo počítače. Jak je z domu aspoň na chvilku vyhnat, aby ze sluníčka načerpaly cenný vitamin D? Obstarejte jim ty správné hračky a uvidíte, že se jim pobyt venku dokonce zalíbí.

1 4 5 6 7 8 53