Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Jak vybudovat úspěšný eshop 09.07.2018

Jak vybudovat úspěšný eshop

S eshopy se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Rostou jako houby po dešti a mnohdy bohužel se stejnou rychlostí také zase mizí. Konkurence na internetu je totiž obrovská a často jsou to tak detaily, které rozhodují o tom, zda se jazýček vah přikloní k úspěchu nebo neúspěchu. Jak vybudovat eshop, který nezapadne v zapomnění?

Průmyslové PC – Jak vypadá počítač pro opravdu extrémní prostředí v roce 2018? 03.07.2018

Průmyslové PC – Jak vypadá počítač pro opravdu extrémní prostředí v roce 2018?

Teplota až 60°C, prach všude kam se podíváš a jednou nebo dvakrát denně dezinfekce průmyslového PC horkou vodou s chlorovým činidlem. K tomu občas někdo s počítačem zatřese nebo do něj přímo praští. Ovládá se v pracovních rukavicích, ve kterých se vlastně nedá ani pořádně psát propiskou. To je také počítač, to je průmyslové PC do opravdu náročného prostředí. Je jasné, že s domácím bratříčkem hýčkaným v teple obývacího pokoje nebude mít, zas tak mnoho společného. Kupodivu ano. Rozdíl je mnohdy pouze v kvalitě zpracování a důsledné kontrole. Jak tedy vypadá odolný počítač do průmyslového pekla?

Botník do každé rodiny 02.07.2018

Botník do každé rodiny

Boty se, jak je známo, neskladují moc dobře. Čím větší počet členů v domácnosti, tím více bot, a tím pádem i palčivější problém. Kvalitní botník je tak spíše než luxusem nutností.

Dámské letní šaty: 8 způsobů, jak je nosit 02.07.2018

Dámské letní šaty: 8 způsobů, jak je nosit

Letní období již klepe na dveře našich šatníku a všudypřítomné slunce a květiny nám připomínají, že je na čase vyměnit džíny za dámské letní šaty, kozačky za lodičky a zimní bundy za kabátky a svetry. Často nám však mohou naše outfity připadat nudné a okoukané. Jako ozvěna minulých letních sezón.

Airdrop – co to vlastně je a proč se to stává fenoménem? 02.07.2018

Airdrop – co to vlastně je a proč se to stává fenoménem?

V poslední době se zaznamenává stále více airdropů. Účastní se jí nejenom lidé ale také různé projekty s kryptoměnou. O co se vlastně jedná?

Letní móda 01.07.2018

Letní móda

Po dlouhém čekání už je tu zase léto a spolu s ním i podstatně více příležitostí předvést světu svůj cit pro módu. Můžete tvrdit, že vás móda a oblékání nezajímá, ale přiznejte si, že za pěkně oblečeným kolemjdoucím máte vždy tendenci se ohlédnout. Stejně tak člověku samotnému přirozeně záleží na tom, aby se nejen cítil pohodlně, ale také aby vypadal dobře. Co tedy patří do šatníku letošních prázdnin?

3 způsoby, jak si dokonale vychutnat kávu 30.06.2018

3 způsoby, jak si dokonale vychutnat kávu

Káva provází lidstvo už celá staletí. Oblíbili jsme si ji natolik, že si bez ní svůj den už vůbec neumíme představit. Voňavý povzbuzující nápoj si dopřáváme ráno k snídani, odpoledne s přáteli nebo o pracovní pauze v zaměstnání. Mnohdy se však při její přípravě a konzumaci dopouštíme celá řady chyb. Jaké patří mezi ty nejčastější a jak se jich vyvarovat?

3 pravidla pro stavbu domu 27.06.2018

3 pravidla pro stavbu domu

Stavba domu patří k důležitým milníkům našeho života. Připočteme-li k tomu, že se nejedná o žádnou levnou ani krátkodobou záležitost, pak se není co divit, že to nebereme na lehkou váhu a nedovolíme si podcenit jediný detail.

3 údaje, podle kterých je dobré si vybrat realitní kancelář 27.06.2018

3 údaje, podle kterých je dobré si vybrat realitní kancelář

Prodej nemovitosti občas není snadný úkol, jeho realizace trvá dlouhou dobu a zahrnuje mnoho úkolů. Nevíte si s prodejem nemovitosti rady, avšak také neznáte žádný klíč, podle kterého by se poznala kvalitní realitní kancelář, jež by vám s prodejem vašich nemovitostí pomohla? Nevěšte hlavu, my vám dnes dáme hned tři tipy na to, jak si kvalitní realitní kancelář vybrat!

Spánek v parném létě – jak na něj? 27.06.2018

Spánek v parném létě – jak na něj?

Horké slunce a teploty atakující třicetistupňovou hranici – tak by se dalo ve zkratce popsat léto. Toto období, které je stvořené k válení se někde u vody, představuje pro náš organismus pořádný zápřah. Tělo si navíc mnohdy neodpočine nejen přes den, ale ani v noci, v parném létě má totiž nejeden z nás problémy se spánkem. Jak tedy na spalující horko vyzrát?

1 6 7 8 9 10 53