Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Velké problémy s malou koupelnou? Všechno má své řešení 25.06.2018

Velké problémy s malou koupelnou? Všechno má své řešení

Každý z nás si přeje pěkné, útulné bydlení, kde se bude cítit dobře. Pokud se chystáme na rekonstrukci interiéru domu či bytu, pravděpodobně budeme začínat se sociálním zařízením. Koupelna tvoří jádro domova, jelikož v ní všichni trávíme spoustu času, proto bychom zde měli mít po ruce vše, co potřebujeme. Ale jak řešit nedostatek místa? Pojďme se podívat na pár užitečných rad.

Před vedry vás ochrání ventilátory 21.06.2018

Před vedry vás ochrání ventilátory

V horkých dnech je kolikrát lepší zavřít okna, nepustit teplo dovnitř a ven raději nevylézat. Jenže občas bývá k nevydržení i doma. Znají to zejména obyvatelé podkrovních bytů či majitelé kanceláří pod střechou. Pokud v takovém prostředí není instalovaná klimatizace, jste nahraní. Nebo ne?

4 znaky, podle kterých poznáte, že kočka nemá správnou výživu 21.06.2018

4 znaky, podle kterých poznáte, že kočka nemá správnou výživu

Je smutné, že v současné době se pořád najde dost lidí, kteří ignorují fakt, že kočka je masožravec a hlavní složkou potravy by mělo být maso. Krmení pouze granulemi či konzervami, které obsahují množství obilovin, či zbytky lidského jídla, může mít pro kočku fatální následky.

Myslete při výběru bot na zdraví svých nohou 15.06.2018

Myslete při výběru bot na zdraví svých nohou

Boty si vybíráme podle různých parametrů. Mimo jiné také záleží na tom, na jakou příležitost je hledáme. Nezapomínejte však na nejdůležitější faktor - vaše zdraví. Ne všechny botky jsou vhodné pro zdraví našich nohou.

Vyžeňte kuny, hlodavce, zvěř z vašeho auta a chalupy zpět do lesa a na pole 14.06.2018

Vyžeňte kuny, hlodavce, zvěř z vašeho auta a chalupy zpět do lesa a na pole

Zahrádkáři, chalupáři a hlavně motoristé bojují s hlodavci, kočkami, kunami a další zvěří, která ničí jejich majetek. Proti výskytu zvěře na vlastním pozemku, uvnitř rekreačních objektů, rodinných domů, ale i aut existuje spousta „zaručených“ receptů. Ale jeden z nich opravdu vyčnívá. Český pachový ohradník v roztoku Antifer chrání zahrádky, pole, silniční komunikace, železniční uzly před vstupem lesní a divoké zvěře i hlodavců. Antifer dokáže jak zabránit střetu aut se zvěří, tak vyhnat hlodavce z objektů. Přes pachový ohradník, jenž po aplikaci působí pár týdnů, by zvířata neměla do zapovězeného území vstoupit.

Podnikání jako adrenalinový sport? 11.06.2018

Podnikání jako adrenalinový sport?

Pracovat na vlastní pěst a nebýt závislý na náladách zaměstnavatele jistě zní jako velmi lákavá možnost vydělávání peněz. Být zcela svým pánem s sebou však přináší i mnohá úskalí a rizika, která si je třeba uvědomit a počítat s nimi.

Sex na netradičních místech s erotickými hračkami 11.06.2018

Sex na netradičních místech s erotickými hračkami

Uvažovali jste někdy o sexu na opravdu netradičním místě? Už to samo o sobě může být vzrušující. Když si ještě vezmete na pomoc nějakou tu sofistikovanou erotickou hračku či přímo hračky, úspěch je stoprocentně zaručen.

Nechte si zhotovit kvalitní orientační systém 07.06.2018

Nechte si zhotovit kvalitní orientační systém

Také vás dokáže neskutečně otrávit, když musíte bloudit administrativní budovou (či někde jinde), protože plánek není přehledný, nebo chybí úplně? Možná je právě na vás, abyste zajistili snadnou orientaci v prostoru. Nechte si pro tyto účely zhotovit kvalitní orientační systém.

Čištění ultrazvukem? Nadmíru efektivní 07.06.2018

Čištění ultrazvukem? Nadmíru efektivní

Už jste zkoušeli čištění ultrazvukem? Pokud ne, vyzkoušejte to a na jinou čističku už ani nepomyslíte.

Jak vybrat ty správné bytové doplňky do interiéru domácnosti? 06.06.2018

Jak vybrat ty správné bytové doplňky do interiéru domácnosti?

Pokud je nábytek důležitý, pak jsou bytové doplňky ještě důležitější. Především v tom smyslu, že dotváří celkovou atmosféru domácnosti a rozhodují o tom, nakolik bude útulná a praktická. Doplňky do interiéru navíc využijete do každé místnosti v bytě. Jsou vhodné do kuchyně, koupelny, ložnice, všech pokojů. Dokonce i do pergoly a zimní zahrady.

1 7 8 9 10 11 53