Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Víte, co už dnešní firmy nepotřebují? Kancelář!

V době, která umožňuje i takový systém práce, jako je digitální nomádství, se zdá být vlastnictví fyzické kanceláře v některých případech pouze zbytečným výdajem. Moderní firmy již pracují odkudkoliv, což je umožněno uchováváním dat na cloudu a chytrými službami – jako je tuzemský iPodnik.

Hostovaná služba iPodnik šetří náklady

Provozování vlastní firmy je náročné nejen časově, ale také finančně. Při budování technického zázemí se ukáže, že nákup hardwaru, licencovaného softwaru a provozování vlastního serveru přijdou na ohromnou částku. Další pořádná suma padne na platy zaměstnanců v oddělení IT, případně účetní. Pomocí služby iPodnik si fungování firmy zjednodušíte a odbouráte zbytečné náklady. Že nejde o žádná planá slova, dokládá i první místo, které si služba iPodnik v loňském roce vysloužila v soutěži WebTop100 za nejlepší web v oblasti IT.

Komunikace nikdy nebyla jednodušší

Se službou iPodnik můžete pracovat třeba z domu, na dovolené, při jízdě ve vlaku… A stejně tak snadno a rychle zvládnete řešit různé společné projekty a komunikovat se zaměstnanci, ať už se nacházejí na kterékoliv pobočce či zcela mimo kancelář. Systém navíc nabízí jednu obrovskou výhodu: na jedné verzi souboru může pracovat více lidí z různých míst současně, aniž by se jeden z nich musel odhlásit. Umožňuje to praktická služba exchange online.

Office 365

V rámci služby iPodnik si můžete navíc objednat nejnovější verzi Microsoft Office 365. Rozjedete ji jak na počítači, tak na tabletu nebo smartphonu, jimž je výborně uzpůsobena. Opět ušetříte, protože nebudete muset svým zaměstnancům zvlášť kupovat licenci.

Daňové účetnictví? Pohoda!

Dalším benefitem iPodniku je hosting ekonomického systému Pohoda, s nímž se pro vás daňové účetnictví online stane hračkou. Program pracuje skoro sám – bez vaší pomoci se stará o zálohování, nastavení systému a aktualizace. Vaše data budou stoprocentně v bezpečí a díky každodennímu zálohování o ně nikdy nepřijdete. Zálohování dat ostatně probíhá denně a případně se můžete obrátit na čtyřiadvacetihodinovou zákaznickou podporu.

Komu je služba iPodnik určena?

Zjednodušeně lze říct, že každému, kdo podniká, nebo se na to chystá. Protože je kancelář v cloudu ušitá na míru konkrétního uživatele, mohou ji využívat malé, velké i střední firmy. Plně nahradí účetní kancelář a navíc dá zaměstnancům možnost prohlížet si své firemní finanční záležitosti online. Začínající podnikatelé ocení, že do začátků nemusí vkládat tak velkou investici, a snadno si na přehledný systém online zvyknou. Středně velké firmy se zase potýkají s větším počtem zaměstnanců, jenž s sebou nese nutnost koupě více sítí a serveru – iPodnik je řešení, které je bez problémů sjednotí. Živnostníci, pracující sami na sebe, kancelář v klasickém slova smyslu vůbec nemají a mohou prostřednictvím tohoto servisu jednoduše řešit organizaci kontaktů a schůzek, účetnictví a zálohování dat.