Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2774 nových .

Jak se naučit anglicky za týden?

Máte nezkrotnou touhu cestovat? Toužíte po lepší práci? Ale… Taky tam máte to „ALE“? Ale já neumím jazyk, nikam mě nevezmou, když se sotva domluvím, všude chtějí lidi plynule mluvící anglicky. Možná už vám to někdo řekl, teď a tady to uvidíte černé na bílém. Jsou to výmluvy. Bohužel je to tak. Však znáte to rčení: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody“. A tak nějak to je i s naší motivací učit se jazykům a s naší vyhlídkou na lepší budoucnost. Jak to během jednoho týdne změnit?

Když intenzivně znamená intenzivně

Intenzivní kurzy angličtiny nejsou jenom o čase. Chodit čtyřikrát týdně sednout si na několik hodin do školní lavice nemusí přinést to správné ovoce. Proč? Intenzita souvisí i s přístupem lektora k žákovi. Pokud se lektor musí věnovat více než pěti lidem zároveň, kurz přestává být účelný a intenzivní. Je dokázáno, že individuální přístup nese mnohem lepší výsledky. Je to obdobné, jako když vycestujete za hranice a prostě musíte začít mluvit, protože tam není nikdo jiný, kdo by to za vás řekl.

Naučit se anglicky za týden můžete, aniž byste museli opustit naši krásnou zemičku. Stačí absolvovat týdenní kurz s jedinečným konceptem. Vezměte si dovolenou a vyrazte na pobytový kurz angličtiny s rodilým mluvčím. Každý účastník kurzu má svého lektora, po celou dobu kurzu se smí mluvit jen v angličtině. Za krátkou dobu se naučíte myslet v anglickém jazyce, a to je ten zlomový bod, který vás raketově posune dál.

Kurzy, které mají drive

Pokud to myslíte s angličtinou vážně, zapomeňte na pokusy samouků. Zahodit můžete i milé aplikace, které se vás snaží dohnat k lepším výkonům tím, že na sebe stále upozorňují. Jazykové kurzy angličtiny jsou tím jediným, co vás skutečně posune dál. Ale pozor! Kurzy jsou investice, která se musí zhodnotit. Proto vyberte kurz, který vám skutečně bude přínosem. Nejlepší jsou kurzy s individuálním přístupem, ve finále vychází levněji, připraví vás o méně času a mají drive.