Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30

Celkem 108 729 inzerátů v nabídce.

Autopůjčovna Taggart nabízí bezkonkurenční ceny pro krátkodobý i dlouhodobý pronájem aut

S autopůjčovnami jako by se poslední dobou roztrhl pytel. A to je dobře, protože konkurence tlačí ceny prudce dolů. Zatímco kdysi jste si museli připravit na jednodenní zapůjčení vozu tisícikorunu, dnes si může auto z půjčovny dovolit každý. Samozřejmě, že na trhu existují rozdíly. Až budete hledat tu nejlevnější autopůjčovnu, můžete strávit hodiny na porovnávacích portálech, nebo se vydat rovnou do autopůjčovny Taggart.

Skutečně nejlevnější autopůjčovna

Jak získáte jistotu, že cena za nabízený vůz je u této půjčovny aut skutečně nejvýhodnější na trhu? O pohyb cen se zde aktivně zajímají a svou nabídku dle něj upravují. I mistr tesař se ovšem někdy utne. Pokud se vám tedy přece jen podaří najít u konkurenta vůz, který si přejete, za lepší cenu, jednoduše autopůjčovnu Taggart kontaktujete, a ta vám obratem připraví výhodnější nabídku.

Jen o ceně to není

Chcete-li si vypůjčit vůz, rozhodně musíte hledět i na jiná kritéria, než je lákavá cenová nabídka. V prvé řadě vás asi bude zajímat, jakým vozem budete jezdit. Vozový park autopůjčovny Taggart zahrnuje jak oblíbenou klasiku jako Škoda Octavia, tak luxusní Mustangy nebo osmimístné dodávky, každý si zde najde to svoje. O tom se ostatně můžete přesvědčit na www.taggart.cz v jejich online katalogu. Důležité je, že všechny vozy se nacházejí v perfektním stavu, mají za sebou maximálně rok „života“ a podrobují se pravidelným servisním prohlídkám. Samozřejmostí je pojištění v celé Evropě. Spolehlivost je tedy zaručena.

Výborný přístup k zákazníkům

Krom základních požadavků na výhodnou cenu a bezpečnost vozu existuje ještě řada zdánlivých drobností, které odlišují nadstandardní autopůjčovnu od běžného průměru. Tak například pohodlí. Autopůjčovna Praha Taggart vám auto přistaví kamkoli ve městě a stejným způsobem si ho i vyzvedne – žádné cestování MHD. Potřebujete auto i s řidičem? Ani to není problém. Přístup ke klientům je zde skutečně špičkový, což potvrzuje i skutečnost, že zdejším operátorům se dovoláte 24 hodin denně. V případě potřeby se o vás také nonstop postará asistenční služba. Nejen proto se klienti do autopůjčovny Taggart rádi vracejí.