Celkem v bazaru 97830 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2773 nových .

Potřebujete půjčit automobil na dovolenou? Vyzkoušejte tuto autopůjčovnu

V současné době automobil představuje nejpohodlnější způsob přepravy. Dokonce se spousta lidí rozhoduje, že na dovolenou vyrazí právě automobilem, protože do úložných prostorů uschovají mnohem více věcí než do kufru. Jestliže tedy plánujete vyrazit s celou rodinou do zahraničí na týdenní pobyt, ale nejste si jisti, zda váš čtyřkolý stařeček tak dlouhou cestu zvládne, využijte služeb autopůjčovny.

V Praze se nachází nespočetné množství autopůjčoven, ovšem ne každá nabízí atraktivní podmínky. Jakmile do vyhledávače zadáte frázi „autopůjčovna Praha“, ihned se vám zobrazí několik společností, přičemž velice populární a žádaná je Libeňská autopůjčovna.

Jaký vozový park půjčovna má?

Vozový park je opravdu bohatý, tudíž uspokojí i náročnou klientelu. Pro rodiny s dětmi jsou určené zejména vozidla značky Škoda Auto, jako je například Škoda Octavia Combi. Disponuje dostatečně velkým úložným prostorem. Cena takového vozidla se pohybuje od 490 korun za den, což je přijatelné.

Jestliže však prahnete po něčem luxusnějším, usedněte za volant automobilu Škoda Superb III s manuální převodovkou. Sice si připlatíte, ale dopřejete si mnohem vyšší komfort.

Jaké jsou podmínky pronájmu?

Pronájem vozidla je určený jak fyzickým, tak i právnickým osobám, takže automobily v nabídce se dají využívat i na firemní cesty. Jediné, co budete potřebovat k podepsání smlouvy o pronájmu vozidla, je platný občanský průkaz a řidičský průkaz. Ještě navíc musíte složit kauci, což je standardní u všech autopůjčoven.

Libeňská autopůjčovna je na tuzemském trhu poměrně krátce, ale i tak válcuje konkurenci, a to zejména svým přístupem ke klientům. Automobilovou flotilu tvoří výhradně nová vozidla, která prochází pravidelným servisem, a tak se nemůže stát, že vás automobil nechá na cestách ve štychu.