Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2774 nových .

Balení zboží je kumšt, svěřte své výrobky do péče odborníků

Výrobky, které snadno podléhají zkáze nebo jsou snadno poškoditelné, si zasluhují zvláštní péči, aby byly dopraveny koncovým zákazníkům v pořádku a v původním stavu. Veškeré balení výrobků, drobných, nadměrných, s atypickými rozměry a lehce zničitelných, směřuje do speciálních fólií, kartonů a důležitého přepravního materiálu. Ne všichni výrobci, kteří chtějí své zboží vyexpedovat do skladů, prodejen i jednotlivým zákazníkům, disponují přesným obalovým materiálem a technikou, jež kvalitu výrobků zachová. Pomocníkem je firma, jež je orientována na balení a kompletace zboží všeho druhu, Probal Kladno a. s.

Balení veškerých výrobků a kompletace zboží

Probal Kladno a. s. je chráněnou dílnou zaměřenou na obalovou techniku a zajištění potřebného servisu výrobcům. Komplexní služby zahrnují převzetí zboží, jeho potřebné zabalení a dodání buď zpět k výrobci nebo jiným odběratelům. V praxi tento postup může vypadat následovně. Zákazník, který potřebuje konkrétní sortiment zabalit, si objedná u společnosti Probal Kladno a. s. dopravu do svého manipulačního skladu. Ve skladu je zboží zabaleno do předem určeného materiálu. K dispozici jsou jak smršťovací fólie a polyetylenové sáčky, tak kartony s potiskem i nepotištěné včetně etiket mnoha typologií. Ve skladu dále proběhne kompletace v šíři od menších dárkových balení až po zkompletování kartonových soustav nebo reklamních stojanů. Aby byly služby pro zákazníky co nejobsáhlejší, lze se domluvit i na konkrétních reklamních kampaních, nebo na výrobě propagačních předmětů. Díky tomu, že společnost pracuje v režimu chráněné dílny, může si zadavatel zakázky uplatnit určitou slevu na dani.

Konkrétní příklady balení a kompletace zboží

Služby balení a kompletace zboží, jež poskytuje firma Probal Kladno a. s., zahrnují například skinování – balení do fólií absolutně kopírujících tvar zboží. Zkušení zaměstnanci vaše produkty můžou i zatavit do fólií smrštitelných teplem. Při zatavování se dá spojit mnoho výrobků dohromady, připravují se dárková balení složená z více kusů produktů, balí se knihy ve velkonákladové expedici, zatavují se CD k časopisům i strojní a průmyslové součástky. Balení poskytované uvedenou společností obsahuje také zavařování do PE a PP sáčků, polepování a štítkování. Kompletace tiskovin a reklamních letáků je spojena i s vícenásobným balením například pro Makro. Práce zaměstnanců firmy je mnohostranná a využitelná v mnoha odvětvích.