Celkem v bazaru 97041 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Barevné kovy pro firmy i domácí kutily

Nejen firmy a výrobní závody potřebují nakupovat barevné kovy. Občas by i domácí kutil užil mosazný plech, měděnou trubku či jiný profil vhodný k malé domácí opravě. Kam se jednotlivec může vydat, když potřebuje zakoupit menší množství takového zboží?

Firmy obvykle mívají domluvenou spolupráci s velkoobchodem, který umožňuje prodej barevných kovů při větším odběru za zvýhodněné ceny. Domácí kutilové, jimž by postačila jedna tyč nebo trubka, se rovněž nemusí bát. I na ně se myslí, a dokonce si mohou barevné kovy objednat online.

Jednoduchý nákup u UCB Technometal

V Loděnicích u Berouna sídlí firma UCB Technometal, s.r.o., která nabízí velkoobchodní i maloobchodní služby v oblasti barevných kovů a litinových profilů. Pro nákup v jejich e-shopu Unibar je nutné se zaregistrovat, ale pak se vám už zobrazí všechny ceny produktů, a navíc zůstanou ve vašem účtu uchovávány veškeré informace o předchozích koupích. Registrovat se lze jako firma nebo soukromá osoba. Dopravu po celé ČR a SR zajišťují Toptrans a u dodávek nad 1000 kg pak DHL.

Také profily lze nakoupit se slevou

Pro firmy i jednotlivce bude zajímavou informací, že měď, litinu, mosaz a bronz lze v e-shopu Unibar koupit také se slevou. Neustále mají některé produkty zařazené v kategorii Výprodej. Jediný háček spočívá v tom, že profily ve výprodeji jsou dodávány pouze ve skladové délce.

V sortimentu naleznete litinové profily, a to jak z šedé litiny, tak tvárné. Dokonce nabízí speciální slitinu Ni-resist. Z barevných kovů je pak potřeba jmenovat měď, mosaz a bronz. Největší zájem bývá o mosazné a měděné tyče.

Pokud vás litina či barevné kovy a profily z nich zajímají, prozkoumejte e-shop a klidně se poptejte. Společnost UCB Technometal patří mezi zavedené odborníky, kteří sami nabízí spoustu služeb včetně CNC obrábění, dělení materiálu, hrubování povrchu, povrchových úprav, zkoušek a dalších. V kovech i litinových profilech se vyznají.