Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Botníky jsou základ

Botníky jsou neodmyslitelnou součástí každé domácnosti. Ať už máte tolik bot, že nevíte kam s nimi, nebo jen pár, bez nichž se neobejdete, určitě je potřebujete správně a prakticky uskladnit.

Jak vybrat ten správný botník

Dnešní trh nabízí opravdu spoustu možností, jak naložit s domácí, venkovní nebo příležitostnou obuví. Abyste se v záplavě těchto kousků neztratili, zkuste se držet následujících tipů, které vám při výběru jistě pomohou. Jako první vybírejte vždy velikost. Je sice krásné koupit si obrovský botník, ovšem když zjistíte, že se vám nevejde do předsíně, rázem je po radosti. Botník by v chodbě neměl příliš vyčnívat, kupujte proto takový, který zapadne a sladí se s okolním vybavením. Pro majitele malých bytů je skvělým řešením úzký botník s výklopnými poličkami. Odvětrávání nepodceňujte, boty musejí dýchat. Obuv není vyprané oblečení, jež bez obav uzavřete do šatníku. V tomto směru jsou nejlepší variantou otevřené botníky se vzdušnými policemi. Zaberou trochu více místa, ale botám dodají přesně to, co potřebují. Pokud si potrpíte na designové kousky podle poslední módy, můžete spojit příjemné s užitečným a vystavit své botičky na odiv. Máte-li velkou předsíň, sáhněte raději po botníku s lavicí a úložným prostorem. Při obouvání si můžete klidně sednout, aniž byste se museli ohýbat. Úložný prostor se hodí na deštníky, klíče, zimní doplňky nebo vodítko pro psa.

Jaký materiál upřednostnit

V žádném případě nic nezkazíte, když koupíte dřevěný botník. Je elegantní, nadčasový a nevycházející z módy. Levné botníky se vyrábějí z lamina či dřevotřísky. Pohodlně se udržují, postačí pouze vlhký hadřík a je hotovo. Nejodolnější varianty se vyrábějí z kovu. Mají velkou nosnost a minimální nároky na údržbu. Volba barvy záleží jen na vás, univerzálním řešením je botník bílý hodící se zkrátka kamkoliv.