Celkem v bazaru 98028 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2782 nových .

Buďte v teple v českém funkčním prádle s molekulami stříbra

Teplé měsíce pomalu končí, a tak je nejvyšší čas vybavit se na zimní sezónu. Pokud hodně sportujete, cestujete či potřebujete být z nějakého jiného důvodu vždy teple a pohodlně oblečení, ve vaší skříni by určitě nemělo chybět funkční prádlo. A přestože se slovem „prádlo“ zpravidla označuje spodní vrstva, věřte, že pokud si vyberete od značky nanosilver®, budete své termo oblečení chtít ukázat.

Termo prádlo vás v zimě zahřeje, a jelikož je vyrobeno speciálně pro aktivní lidi, dokáže potlačit zápach při pocení. Nemělo by chybět v šatníku nikoho, kdo rád lyžuje, bruslí či v zimě běhá. Ocení jej také fanoušci na hokejových zápasech, biatlonových závodech apod. Nemusíte ale být aktivní sportovec nebo fanoušek, abyste jej užili. Hodit se vám bude také při obyčejné procházce zimní krajinou. Termo oblečení je prodyšné, pohodlné a hřejivé.

České termo prádlo obsahuje molekuly stříbra

Dobrou volbou jsou výrobky české společnosti nanosilver®, které využívají nano částice stříbra. Díky stříbru získává oblečení další nadstandardní vlastnosti, je antibakteriální a pomáhá v boji s kožními problémy.

Česká firma však nevsází pouze na technologie, nýbrž rovněž na design. Na následující zimu je připravené funkční prádlo z kolekce Himaláje, které má potisk norského svetru nebo flanelové košile. V sortimentu nenajdete pouze trička, ale také spodky, boxerky nebo termo ponožky.

Funkční prádlo není jen na zimu

Nutno podotknout, že funkční prádlo neužijete pouze v zimě. Třeba právě zmiňované ponožky či trička s krátkým rukávem se výborně hodí na letní sportování. Odvedou pot a nechají vaši pokožku dýchat – na kolo a běh ideální řešení.

U technologie s nano částečkami stříbra si však musíte dát pozor na poškození materiálu. Nedoporučuje se používat deodoranty obsahující látku DEET, která rozpouští syntetická vlákna. Když se o své termo oblečení dobře postaráte, bude vás hřát a odvádět pot dlouhá léta.