Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Inspirujte se v přehledném online magazínu o bydlení

Ať už momentálně žijete v rodinném domku, anebo v bytě, čas od času potřebujete najít zajímavé informace týkající se bydlení. To samé platí i v případě, že se aktuálně chystáte zrealizovat novostavbu. Hledání inspirace na internetu nemusí být zrovna jednoduché. Existuje sice spousta portálů, nicméně ne všechny dokážou nabídnout ucelené informace a nekomerční články vztahující se k problematice bydlení. Naším tipem je portál Lepebydlet.cz, na který se soustředíme podrobněji v následujících řádcích.

Bydlete lépe!

Zmiňovaný magazín není na internetu žádným nováčkem. Úspěšně funguje již více než 10 let, nicméně až do letošního roku byl aktualizován spíše nahodilým způsobem, což se letos razantně mění. Díky maximálně přehlednému prostředí, uspořádání kategorií a článkům schopným skutečně poradit je maximálně praktický a snaží se nabídnout informace co největšímu množství běžných uživatelů. V kategoriích, jako jsou interiér, stavebnictví, zahrada a podobně se pohodlně dostanete až na článek, který si chcete přečíst.

Víte, jak nejlépe financovat stavbu?

Že nevíte, jakým způsobem co nejefektivněji financovat stavbu RD? Nevadí, můžete se podívat do kategorie financování, která vám prozradí třeba informace týkající hypoték, popřípadě stavebního spoření a dalších finančních produktů souvisejících s bydlením. Zajímavý je i článek zaměřující se na kotlíkové dotace. Dozvíte se něco i o dani z nemovitosti a dalších důležitých finančních záležitostech.

Nízkoenergetické bydlení se vyplatí

Velkým hitem současnosti jsou mimo jiné nízkoenergetické domy. Jejich realizace ovšem není vůbec jednoduchá a měli byste znát spousty kritérií, jež musí objekt splňovat. Pokud si prolistujete články, které se na nízkoenergetické bydlení soustředí, určitě najdete potřebnou inspiraci.