Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Chystáte se k Máchovu jezeru? Zvolte stylové a levné ubytování

Oblast Máchova jezera je bezesporu místem, kam se rádi vydávají nejen romanticky založení lidé. Kraj okolo známého hradu Bezdězu, Doks a mnohých dalších lokalit láká především v letním období, kdy se lze v Máchově jezeře koupat. Ovšem i nyní na podzim je možné využít babího léta, jež svádí k pohodovým procházkám v okolí. Vyrazit klidně můžete i po stopách slavného romantického básníka Karla Hynka Máchy. Právě on miloval zdejší přírodu nadevše a inspiroval se tady i při psaní své lyrickoepické skladby Máj. Kde se ale v tomto kraji ubytovat? No přeci ve Starých Splavech.

Elegantní bydlení v chatkách na břehu Mácháče

Pokud milujete soukromí a pohodlí ubytování ve vlastním objektu, vsaďte na chatky. Ty jsou součástí osady Elite u Máchova jezera, která leží ve Starých Splavech. Uvnitř každé z nich se nacházejí 4 lůžka a také chladnička. Sociální zařízení jsou společná, a to přímo v samotném areálu. Stravování je zajištěno v jídelně s barem. Vybrat si budete moci z mnoha zdejších specialit. Stejně tak ale nebude problém využít i dvou ohnišť, případně si vypůjčit gril. Večery trávené u ohně v přírodě jsou naprosto skvělé a budete si na ně dlouho pamatovat.

Děti se nudit stoprocentně nebudou

Že nenabídne Máchovo jezero ubytování i pro děti? Nesmysl! Osada Elite je uzpůsobena i těm nejmenším. Na podzim již sice jen těžko využijí vodních radovánek a atrakcí, nicméně jsou pro ně připraveny houpačky, prolézačky a pískoviště. Stejně tak s nimi můžete jít na minigolf, anebo kolotoče. Na vodu se přece jenom dostat lze, a to se šlapadlem či loďkou. Užijete si tak hezkých pohledů z hladiny.

Kam vyrazit?

Tipů na výlety můžeme dát opravdu hodně. Jen pro představu, navštívit je možné například následující místa:

- ZOO Liberec,

- hrad Bezděz,

- Aquapark Babylon v Liberci,

- zámky Zákupy a Zahrádky,

- Ještěd,

- středověkou krčmu a pivovar v Dětenicích.

Lokalit je spousta. Drtivou většinu z nich se můžete prohlédnout stejně jako ubytování přímo na http://www.elite-stare-splavy.cz/ubytovani.html.