Celkem v bazaru 59063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2745 nových .

Čím můžete potěšit své domácí mazlíčky

Domácí mazlíček je ve většině domácností zcela právoplatným členem rodiny. Bereme ho s sebou na dovolené, nakupujeme pro něj oblečení, jídlo a také hračky. Mazlíčci nás často rozesmějí, utěší a jsou našimi blízkými společníky. Víte, čím vším můžete potěšit vy je?

Vyzkoušejte nové krmivo

Pokud váš domácí mazlíček, například pes nebo kočka patří mezi vybíravé a stávající granule a konzervy odmítá, tak zkuste najít nový druh krmiva, který bude vašemu mlsounovi vyhovovat. Vyzkoušet můžete také koloidní stříbro pro psy, či pro kočičky, které působí detoxikačně, i probiotika a bylinky pro psy, které mohou podpořit správné trávení a funkci celého organismu.

Přidejte pamlsky

Nebojte se zařadit do jídelníčku vašich mazlíčků také pamlsky. Vždy vybírejte ty, které jsou určené přímo pro psy, kočky či pamlsky pro koně. Ty jsou totiž pro vaše drahé zvířectvo mnohem zdravější než cokoliv z lidské stravy.

Interaktivní hry

Pro své čtyřnohé miláčky můžete pořídit také interaktivní hry a hračky pro psy nebo pro kočky. Některé z těchto hraček fungují například jako logický hlavolam, který zvíře dokáže vyřešit díky motivaci získání pamlsku. Pamlsek se tak může do hračky schovat a zvíře jej hledá pomocí svého čichu. Stejně zábavné a zdraví prospěšné jsou i kousací hračky pro psy, které zároveň čistí psí chrup.

Dostatek času

Co však pro své domácí mazlíčky musíte dělat každodenně, je věnovat jim svůj čas. Najděte si každý den chvilku, kdy si s nimi pohrajete, zajdete na procházku nebo je pomazlíte. Oni vám to budou oplácet velkým množstvím lásky a vděčnosti. O psech a kočkách se dokonce říká, že často kopírují své páníčky, a tak pokud budete klidný chovatel, stejně tak klidný bude i váš pes.

Nutnost pravidelné péče

Nezapomínejte ani na pravidelnou péči, a to nejen o zvířecí chrup, ale také srst a celkovou kondici. Tu můžete podpořit bylinkami pro kočky nebo bylinkami pro psy. Pokud jste majitelem koně, tak si rozhodně pořiďte kloubní výživu pro koně, ať už jezdíváte na vyjížďky dvakrát do týdne nebo denně. Výrazně mu tak ulevíte a tato výživa může sloužit také jako prevence proti zánětům. Starejte se o své mazlíčky, jak nejlépe umíte a dejte jim veškerou potřebnou péči. Jen tak si s nimi užijete příjemné chvíle a dáte jim vše, co potřebují ke spokojenému životu.