Celkem v bazaru 29396 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2801 nových .

Pražská čistírna koberců Manipo nabízí čištění jednotlivcům, hotelům i firmám

Po velkém boomu, kdy jsme se zbavovali koberců a všichni je doma vyměňovali za plovoucí podlahy, se k nim opět s láskou vracíme. Alespoň k těm kusovým. Nejenže vypadají hezky, ale jsou i teplejší.

Není nic příjemnějšího než bosou nohou spočinout na hebkém koberci. Koberec je velkou výhodou i pro rodiny s batolaty a mladšími dětmi. Ty potřebují teplou podlahu, po které se mohou plazit a rovněž po ní bosky běhat.

Nevýhodou koberců je samozřejmě jejich náročnější čištění. Pravidelné vysávaní nemusí stačit a jednou za čas potřebuje koberec profesionálně vyčistit. Kvalitní čištění nabízí čistírna koberců Praha – Manipo. Firma působí na území Prahy a v okolí hlavního města. Zaměřuje se především na kusové koberce. Právě ty míváme doma mnohdy vzácnější a dražší, proto si obvykle netroufáme na jejich amatérské čištění.

Profesionální suché čištění koberců

Firma upřednostňuje a doporučuje suchou metodu čištění koberců. Zbaví je špíny, prachu, fleků i roztočů, přitom je mnohem šetrnější k vláknům, struktuře i k barvě koberců. Vše firma provede v co nejkratším termínu.

Bojíte se, že profesionální čištění koberců zanese vaše koberce nežádoucí chemií? Nemusíte! Manipo používá sice účinné, ale zdravotně nezávadné čistící prostředky, které jsou vhodné rovněž pro astmatiky a alergiky.

Používaná čisticí technika je šetrná i k vašim kobercům. Firmě se nemusíte bát svěřit ani dražší kousky, popřípadě koberce, ke kterým máte osobní vztah.

Čištění koberců Praha pro menší zákazníky probíhá v čistírně koberců na Praze 3.

Manipo vyčistí koberce i v hotelech nebo ve firmách

Stačí zavolat nebo napsat e-mail a Manipo přijde vyčistit profesionálně i vaše hotelové nebo firemní koberce. Včetně čištění schodišťových koberců. Firma je schopna vyčistit i vysocezátěžové koberce ve vstupních halách a současně je ošetřit tak, aby po vyčištění déle odolávaly ušpinění.