Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Co si přibalit do fitka?

Chystáte se jít si konečně po dlouhé době zacvičit? Nebo si chcete dát pořádně do těla, ale venku již k tomu nejsou ideální podmínky? Zajděte si do posilovny. Ale co si přibalit do tašky, abyste si netrhli ostudu a hlavně abyste si cvičení skvěle užili?

Fitko

Obuv – kvalitní vhodná obuv do fitka vám rozhodně nesmí chybět. Boty by měly být běžeckého typu nebo si pořiďte klasické sálovky. Oboje by měly mít světlou podrážku.

Ručník – ručník se vám jistě bude hodit, ať už do sprchy po cvičení nebo k osušení obličeje či z hygienických důvodů na přístroje.

Láhev na pití – zda jste perfekcionisté, oceníte i pěkné balení vašeho energického nápoje nebo klidně jen čisté vody. I v samotném fitku pár pěkných a moderních kousků objevíte.

Sluchátka – pokud se chcete také u cvičení odreagovat nebo se naladit na tu správnou vlnu, vezměte si s sebou například sluchátka Orava s bluetooth S-350Šikovná stereo sluchátka S-350 s výkonem 30 mW jsou vybaveny bluetooth technologií, která vám umožní spárovat je s kompatibilním tabletem, počítačem či telefonem napakovaným hity i oblíbenou klasikou, i když máte zdrojové zařízení v batohu, v kapse nebo v tašce na notebook. Přepínání hudby a hlasitosti lze ovládat i dotykově, pohybem prstů po sluchátku. Hudební show si tak poslechnete pořádně nahlas a ve vysoké kvalitě.

Sluchátka S350

Komunikační systém Bluetooth verze 4.0 + EDR (Enhanced Data Rate) slibuje lepší bezpečnost a jednodušší párování zařízení. Sluchátka mají osazeny uzavřené, dynamické reproduktory s průměrem 40 mm, které garantují frekvenční rozsah reprodukce 20 - 20 000 Hz při impedanci 32 Ohm. Navíc, po spárování s telefonem, se sluchátka přemění na mobilní telefonické zařízení s handsfree režimem.

Na volném prostranství se sluchátka dokážou spojit s mobilem vzdáleným až 10 m. Přenos vašeho hlasu zajistí všesměrový, kondenzátorový mikrofon.

Sluchátka můžete použít i klasicky - zapojené přes dodávaný linkový jack kabel s mini konektory 3,5 mm do věže, počítače, tabletu či notebooku. Bluetooth stereo sluchátka S-350 jsou lehoučká, pohodlně přenosná a díky ohebnému kloubu jsou i skladná.

Fungují na dobíjecí lithiové baterie, které jednoduše nabijete přes AC adaptér nebo připojením přes USB vstup přímo v počítači. V nabitém stavu vydrží přibližně 4-5 hodin a doba nabíjení je 3-4 hodiny.

Deodorant – deodorant a sprchový gel rozhodně mějte po ruce a přibalený v tašce při každé návštěvě. Budete se cítit příjemněji a vyhnete se možnému faux pas.

Když víte, co vše byste si měli do posilovny přibalit, formování postavy půjde jistě jako po másle.