Celkem v bazaru 59063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2743 nových .

Co umí dnešní nejmodernější kávovary?

Udělat si kávu stisknutím jednoho tlačítka je sice moc hezké, ale kolikrát by člověk ocenil spíš možnost lépe si uzpůsobit svou volbu. Dnešní kávovary jsou mocné, umí toho opravdu hodně, a hlavně disponují špičkovými technologiemi, které se starají o to, že vždy dostanete vynikající šálek kávy.

K tomu nejlepšímu bezpochyby patří švýcarské kávovary, konkrétně třeba značka JURA. Právě ta nedávno představila své nejoblíbenější modely v inovovaném kabátě s ještě pokročilejšími funkcemi, snadnějším ovládáním a širším výběrem kávových specialit. Kávovar JURA by jistě nezklamal ani vás. Co všechno umí?

Povedených funkcí je mnoho a to nejlepší od značky JURA vám v současné době mohou předvést kávovary JURA E8 Platinum a JURA E8 Dark Inox. Pojďme se na ně podívat.

Novinkou je jemná mléčná pěna

Oba dva modely už dlouho patří k top výrobkům dané značky, při poslední modernizaci ale dostaly ještě něco navíc. JURA E8 je nově vybavený tryskou na jemnou mléčnou pěnu, a tak nepoznáte rozdíl mezi domácím cappuccinem a tím, co vám připravil vyškolený barista.

Doposud umožňoval tento kávovar přípravu ristretta, espressa, latte macchiato a flat white. Nově si ale nachystáte také espresso macchiato, espresso dopio a horkou vodu na zelený čaj.

Osvědčené funkce zůstávají

Zákazníci ale nepřijdou ani o funkce, které měli doposud rádi. I nové modely stále umí připravit vaši oblíbenou specialitu stiskem jediného tlačítka. Nejvyšší úroveň aroma zajišťuje impulsní extrakční proces, spolehlivé čištění má na starost inteligentní vodní systém komunikující s filtry CLARIS Smart.

Všechno je ještě o kousek modernější

Co víc by si člověk mohl přát než ovládat svůj kávovar telefonem? Proto je součástí výbavy JURA Smart Connector. Na telefonu díky němu uvidíte statistiky, nastavíte údržbu i jednotlivé nápoje. A abychom nezapomněli, nový JURA E8 je stylovější už na první pohled. V tmavém provedení JURA E8 Dark Inox vypadá skutečně elegantně.