Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Pečte s láskou a dobrým vybavením

Není nad nápadité cukrářky se šikovnýma rukama, které umí vytvořit slast pro oko i pro jazyk. Nám běžným lidem často nejde do hlavy, jak může být někdo schopný vytvořit tak kouzelné dorty nebo muffiny. Nevíme totiž, jaké všechny vychytávky se už dají koupit předpřipravené.

Nechceme tvrdit, že stačí dobré cukrářské potřeby a máte vyhráno. Bez kreativity a šikovných rukou vám vytváření jedlých uměleckých děl půjde asi těžko. Ale možná vás některé dostupné formičky, jedlé krajky a dekorace na dort inspirují.

Nezáleží na tom, zda jste zkušená cukrářka, nebo pečete jen příležitostně. V každém případě můžete vytvořit nezapomenutelné dílo, které bude škoda jíst. Bohatou výbavu je možné objednat z internetu. Obrovskou nabídku cukrářských potřeb a pomůcek na pečení má e-shop pro-peceni.cz.

Jdeme péct, jakou výbavu nakoupit?

Hodně záleží na tom, co plánujete tvořit. Ať už zkoušíte dort nebo v poslední době tolik oblíbené muffiny, určitě se budou hodit nějaké pěkné formičky. Uvidíte, že se dá sehnat spousta veselých a neobvyklých motivů. Snadno si upečete třeba abecedu, dort ve tvaru srdce, robota nebo princeznu.

Pokud si netroufnete na těsto, skvěle to vyřeší již připravené směsi na piškot, na různé krémy nebo třeba zmiňované muffiny. A krémy a polevy se dají hezky upravit a natvarovat pomocí různých tvořítek a štětců. Při pečení se z vás stanou doslova umělkyně.

V každém případě je potřeba myslet na něco na nazdobení. To, jak vypadá váš výtvor zvenku, je nakonec nejdůležitější. Budete koukat, co všechno se dá sehnat za dekorace na dort. Naším favoritem je jedlá krajka, ale různé perličky nebo čokoládové sypání nevypadají taky vůbec špatně. A co teprve dortové svíčky ve tvaru dinosaurů! Těmi určitě zabodujete u nejmenších.

S pořádnou výbavou se dají vytvořit opravdu divy. Méně zkušeným cukrářkám doporučujeme hledat inspiraci na internetu. Určitě vypátráte spoustu nádherných dortů, zákusků a sladkostí, které s pomocí výše uvedených pomůcek na pečení hravě zvládnete vytvořit také. Dobrou chuť!