Celkem v bazaru 97715 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2804 nových .

Už jste slyšeli o motivačním deníku? Představujeme vám Deník 365 START

V současné uspěchané době je motivace velice důležitá. Pokud nejste schopni dokončovat práci, měli byste si dělat seznamy úkolů, které si postupně odškrtáte. Potom na konci dne musíte mít takzvaný to-do-list prázdný. Jestliže však nemáte dostatečnou motivaci, dopřeje vám ji speciální diář plný motivačních prvků.

Digitální technologie sice vládne světem, ovšem není nad to mít úkoly před sebou na papíře. Zamilujete si motivační diář Deník 365 START, se kterým nastartujete své kroky ke splnění tajných snů.

Patříte mezi cílevědomé lidi? Diář potřebujete

Jestliže máte v osobním a profesním životě nastavené nějaké cíle, které byste chtěli do určitého časového intervalu splnit, zaznamenejte si je do motivačního diáře, neboť právě diář vás nasměruje správnou cestou. Obrovskou výhodou je, že si všechno zapíšete na přehledná místa. Jednotlivé stránky jsou číslované a nechybí ani indexy pro snadnou orientaci.

Motivační diář Deník 365 START představuje diář, zápisník a plánovač v jednom, tudíž nemusíte mít jednotlivé body rozepsané na několika papírech.

Objednejte si diář už na rok 2019

Sice si říkáte, že konec letošního roku je ještě daleko, nicméně ani se nenadějete a čas tak rychle uteče a najednou se budete probouzet do roku 2019. Deník 365 START zahrnuje vše od chytrých samolepek přes dělicí pravítko až po prvky pro online sdílení. V nabídce jsou dvě barevné varianty, a to černá a bílá. Cena deníku je 398 korun. A co víc? Poštu neplatíte.

Pravděpodobně vás zajímá, proč zrovna Deník 365 START. Od konkurence se liší tím, že nesvazuje 7 dnů v týdnu. Jeho cílem je spíše motivovat a inspirovat, což v obyčejném ročním deníku nenajdete. Začněte se zavčasu připravovat na nadcházející rok a objednávejte deník co nejdříve.

Motivační deník 365