Celkem v bazaru 29178 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2754 nových .

Dlouhodobý pronájem auta nabízí řadu výhod

Obvykle se rozhodujeme, jestli si auto koupíme za úspory, na spotřebitelskou půjčku, případně na leasing. Napadlo vás, že byste si auto mohli dlouhodobě půjčit?

Půjčit si automobil, třeba i delší dobu, je čím dál oblíbenější službou. Nemusíte se takzvaně vyčistit z peněz, ale ani se k ničemu nezavazujete. Tak, jak to bývá u leasingu, ale i u operativního leasingu. Služba jako dlouhodobý pronájem auta je mnohem výhodnější. U kvalitní autopůjčovny je bez závazků – takže se nezavazujete k žádné době pronájmu. Získáváte přitom veškeré benefity, jaké jsou tradičně nabízené u operativního leasingu.

Kdykoliv půjčím, kdykoliv vrátím

Pražská autopůjčovna Taggart se specializuje na krátkodobé, ale především dlouhodobé pronájmy aut. Nemusíte se bát, že vám firma pronajme staré auto. Pro dlouhodobé pronájmy jsou určena auta nová, ev. maximálně rok stará. Obvykle nemají naježděno více než 18 000 kilometrů a jejich průměrný věk je devět měsíců. Délka výpůjčky je bez závazků – nezavazujete se k žádné minimální době pronájmu auta.

Fullservis, který se vyplatí

Málokterý zákazník kupující si auto ví, že i nové auto jej bude stát hodně peněz navíc. Garanční prohlídky ve značkovém servisu zdarma? To ano, ale olej vám vymění pětkrát tak draze jako v tom neznačkovém. O malých závadách, u kterých se dozvíte, že se na ně nevztahuje záruka nemluvě! 

Pronájem auta v Taggart je k peněžence šetrnější

Kromě pravidelného pronájmu nemusíte platit žádný servis. O ten se kompletně stará autopůjčovna. A nejen o něj. V ceně pronájmu auta máte i zákonnou pojistku, havarijní pojistku a českou dálniční známku.

S autem z půjčovny po celé Evropě

Pronajatým autem máte samozřejmě možnost jezdit nejen v Česku, ale po celé Evropě. Hradíte si pouze pohonné hmoty a zahraniční dálniční známky.

Taggart vás nelustruje a nezjišťuje, zdali nejste v registru dlužníků. Auto si lze půjčit jako soukromá osoba, živnostník i jako firma – a to krátkodobě i dlouhodobě. K dispozici je více než sto aut, ze kterých si máte aktuálně možnost vybrat.