Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Když dokonalá domácí sauna, tak na míru

Jste příznivci saunování? Pak vás dříve nebo později napadne si vytvořit vlastní saunu na míru a nemuset chodit do té veřejné. A pokud vás nabídka již hotových saun nezaujme nebo byste něco rádi pozměnili, přijde na řadu sauna na klíč nebo atypická sauna, vhodná i pro atypické prostory. Každý má trochu jiné požadavky, takže je individuální přizpůsobení určitě na místě.

Výběr z mnoha variant

Ať už dáte přednost sauně finské, parní nebo vás láká infrasauna, chcete se saunovat doma nebo v zahradním domku, či dokonce budujete veřejnou saunu, je spoustu možností, jak její řešení pojmout. Na stránce finskasauna.cz si můžete vybírat ze saun typizovaných i atypických a pro tvorbu té podle vlastních představ využít jednoduchý konfigurátor sauny, který vás výběrem provede. Vytvořit lze sauny podle vlastních požadavků a různé variace jednotlivých typů. Výroba sauny na míru rozhodně není přežitek.

Co si lze představit pod atypickou saunou

Každý jsme jiný, každý máme k dispozici jiný prostor ve svém domě, kam saunu umístit. Pomocí sauny se dá například vyřešit prostor pod šikminou střechy. Sauny se vyrábějí z Vámi vybraného materiálu od exotických dřevin z Afriky - abachi, fuma, limba či nejklasičtější skandinávský smrk. V poslední době roste popularita dřeva s úpravou termowood, staletých stromů Kelo nebo kontrastní směsi olše a osiky. Saunu si můžete dotvořit designovými prvky kamennou nebo solnou stěnou.

Důležitou součástí je osvětlení sauny. Podsvětlené nádržky na vodu vám zpříjemní pobyt v sauně a vytvoří v sauně nezaměnitelnou atmosféru, světelné efekty polární záře nebo efekt záře ohně dodají Vaší sauně originální vzhled. Skleněné prvky pomohou k docílení moderního designu. Dveře do sauny jsou k dispozici plné celodřevěné, částečně prosklené i celoskleněné.

Kombinovaná sauna může být řešením

Máte rodinný dům a zahradu? Vytvořte si vlastní relaxační místo. Posloužit může jak volný prostor v domě, tak saunový domek kousek od domu. Dnes je nejoblíbenější sauna kombinovaná, která spojuje výhody té finské i infračervené a můžete si vybrat. Přidat je možné i zařízení pro parní lázeň. Výroba atypické sauny a výroba sauny na klíč vás zbaví starostí s realizací a můžete přijít k hotovému. Stačí vědět vaše požadavky, aby měla firma dostatek informací, a vy jste byli dlouhodobě s jejím provozem spokojeni.

Sauna FitRelax 13