Celkem v bazaru 96406 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2804 nových .

Máte k dispozici vlastní zdroj vody? Pořiďte si domácí vodárnu!

Pokud na svém pozemku máte k dispozici vlastní zdroj vody, byla by škoda nevyužít benefitů, které nabízí domácí vodárna. Proč zalévat zahradu a splachovat WC pitnou vodou? Pořiďte si vlastní vodárnu a můžete ušetřit spoustu peněz za vodu z veřejného vodovodu.

voda

Pomocí domácí vodárny můžete dopravit vodu z vrtu nebo ze studny až k vám. Instalace vodárny navíc není nijak náročná a zvládne ji téměř každý.

Běžné domácí vodárny jsou složeny z čerpadla, tlakové nádoby a několika dalších komponentů. Vodárny značky EcoSmart jsou složeny pouze ze dvou částí, a to z čerpadla a řídící jednotky.

Výběr domácí vodárny

Na internetu najdete domácí vodárny různých kategorií od mnoha výrobců. Pro laika často bývá velkým problémem zvolit zařízení, které opravdu odpovídá jeho potřebám. Společnost Envexo s.r.o. proto například rozdělila domácí vodárny, které nabízí ve svém e-shopu, na vodárny pro vrty, studny, nebo posílení tlaku. Pro správný výběr konkrétní vodárny stačí znát potřebné množství vody a hloubku vrtu v případě vodárny pro vrty. Tato zařízení jsou nejčastěji používána v rodinných domech, penzionech, nebo menších průmyslových a zemědělských provozech.

Domácí vodárny EcoSmart

Domácí vodárny značky EcoSmart jsou vybaveny frekvenčním měřičem, díky kterému můžete ušetřit až 40 % provozních nákladů. Měnič EcoPower také zajišťuje konstantní tlak při proměnlivém průtoku.

Zaujaly vás domácí vodárny značky EcoSmart? Získejte více informací o konkrétních řešeních na webových stránkách www.eco-smart.cz. Doprava je zajištěna zdarma a odborný tým ochotně poradí s výběrem nejvhodnějšího řešení, které bude maximálně vyhovovat vašim potřebám.