Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Domek pro hosty a zašívárna v jednom

Disponujete dostatečně velikou zahradou a máte pocit, že v ní něco chybí? Tím něčím může být zahradní domeček.

Obzvláště v létě jsou zahradní domky přímo k nezaplacení. Přijela k vám návštěva a nemáte ji kam uložit? Obtěžují vás doma vaše děti, které si navíc pozvaly kupu kamarádů? Odpověď na obě otázky je nasnadě - odkažte je do zahradního domku.

Domky nejenom na nářadí

Byť název zahradní domek by mohl naznačovat, že se primárně jedná o stavbičku vhodnou na uskladnění zahradního náčiní, není tomu tak. Moderní zahradní domky rozhodně mají na víc, byť i veškeré vaše zahradní propriety v nich mohou najít své útočiště. Pojďme nabídku současného trhu podrobit podrobnějšímu zkoumání.

Luxusní zahradní domky

Je v hledáčku vašeho zájmu objekt menších rozměrů, který vám poskytne útočiště nejenom ve chvílích, kdy byste rádi byli sami? Pak vybírejte v kategorii luxusní zahradní domky. Ty mají vysoké ambice stát se ozdobou vaší zahrady. A nepotřebujete k nim moc – prakticky jen dostatek místa na zahradě. A pak jen vybrat ten pravý, tedy ani malý, ani velký, zkrátka tak akorát. V takovém domku můžete lenošit po obědě, ale i přespat. Nebo v něm ubytovat své hosty. Uvidíte, jak si v něm budou lebedit.

Dětské domečky

Děti je milují. Mohou si v nich totiž vytvořit své vlastní království, do kterého budou mít dospěláci vstup zakázán. Dětské domečky jim umožňují být samy sebou. Ponořit se do svého vlastního světa. Dovolte jim proto, aby si jej zařídily podle svého. Uvidíte, že o nich celé dny neuslyšíte.

Domky na nářadí

Zahradní sekačka, kultivátor, křovinořez, lopaty, rýče a motyčky - a mohli bychom pokračovat. Nezdá se to, ale ani průměrný zahrádkář není troškař. A nářadí, jež za svůj život nashromáždí, zaplní celou garáž. A auto se do ní nevejde. K uskladnění všech zahradnických potřeb potom slouží speciální domky na nářadí. Nečekejte žádné kůlničky na dříví. Současné domky na nářadí jsou designově na úrovni a žádné zahradě neudělají ostudu.

Zahradní altánky

Nebo se poohlížíte po jednoduchém místě pro nedělní oběd, odpolední čaj a večerní sklenku Prosecca? Pak vybírejte v kategorii zahradní altánky. Všechny zmíněné produkty najdete například v portfoliu společnosti zahradní domky Herold. Domek vám nejen vyrobí, ale i přivezou a postaví. A to všechno za jedno odpoledne. Už ten večer budete moci usínat nerušeni rodinným shonem.