Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Pronajměte si dopravní značky

 
Dokážete si představit provoz na silnicích bez dopravních značek? Dnes už by to ani nešlo. Potřebujete zrovna umístit nějaké označení a nechcete ho kupovat? Pak po vás bude vhodný pronájem. Na koho se obrátit?
 

Dopravní značky

Dopravní značky řídí a regulují silniční provoz na pozemních komunikacích. Díky nim víme, co máme, nebo nemáme dělat, co nás na daném úseku silnice čeká atd. Technické požadavky na ně jsou upraveny právními předpisy, které vychází z evropské normy. Týkají se barevnosti, technických vlastností, rozměrů a dalších údajů.
Krom toho, že značení vídáte na silnici, je možné, že jeho prostřednictvím rovněž potřebujete na něco upozornit. V tom případě si ho budete muset opatřit, ale také získat povolení k jeho umístění.
 

Pronájem dopravních značek

Sháníte i vy značky pro své účely? Jak jsme si uvedli v úvodu, nemusíte si je kupovat. Stačí si je pronajmout. Využijte pro tyto účely pronájem dopravní značky TOP Znak. Firma působí na trhu dlouhá léta a podílela se na důležitých stavbách v Praze i mimo ni. Umožní vám krátkodobý či dlouhodobý pronájem veškerých svislých značek, kuželů, přechodových lávek, plastových či kovových zábran, světelné signalizace atd. Nemusíte se starat ani o dopravu na místo realizace, osazení, kontrolu, údržbu nebo demontáž.
Na vás je, abyste měli projekt dopravně inženýrského opatření potvrzený Policií ČR a dopravně inženýrské rozhodnutí. Pak už stačí jen realizovat objednávku, a to prostřednictvím e-mailu, či poštou.
Rádi byste přeci jen označení nastálo? U dané firmy je možné ho rovněž koupit, stejně jako příslušenství k němu, dopravní zařízení a zrcadla, zpomalovací a vodicí prahy, parkovací zábrany, sloupky a balisety.
 
Chystáte se na stavbu, či potřebujete dopravní značení k jiným účelům? Máte potřebné povolení? Pak si ho pronajměte a pusťte se do práce.