Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 26332 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2727 nových .

Máme pro vás dostupné domy na prodej!

Kde byste chtěli bydlet? V domě či, v bytě? V novostavbě, nebo se spokojíte s bytem ve starší zástavbě? A jaké zvolíte financování? Máte uzavřeno stavební spoření, nebo jako plné tři čtvrtiny vlastníků nemovitosti zvolíte hypotéku? Faktorů, jež je při výběru vlastního domu či bytu třeba vzít v potaz, je celá řada.

Výběr nemovitosti ale v žádném případě neuspěchejte. Pečlivě například zvažte lokalitu, v níž možná trávíte zbytek svého života. Tu volte nejenom s přihlédnutím k vašemu zaměstnání, ale také k patřičné občanské vybavenosti, obzvláště plánujete-li například založit rodinu. Nachází se v místě vašeho nového bydliště školka a škola? Zdravotní středisko, obchod, pošta, zkrátka veškeré instituce, které je dobré mít při ruce?

Ceny nemovitostí kulminují

Co se cen nemovitostí týče, dobrou zprávu máme pro ty, kteří nelpí na životě ve velkých metropolích. Tam jsou ceny domů a bytů pro spoustu rodin přímo nedostupné. Za jejich hranicemi to však už je o poznání lepší. Posuďte sami.

Dům za necelých 400 tisíc korun! Ano, je to možné!

S dostupnými cenami nemovitostí se setkáte na Hodonínsku, Českokrumlovsku i Olomoucku. Ve Strážovicích na Hodonínsku je například momentálně k mání řadový dům za necelých 380 tisíc korun! Za tuto částku v Praze neseženete ani garáž. Více podobných nabídek najdete pod odkazem dům na prodej Bzenec.

Pro trvalé bydlení i rekreaci

Zajímavé ceny nemovitostí však najdete i pod odkazem domy na prodej Velešín, kde je k mání vesnický rodinný dům za necelých půl milionu. Ať již pro trvalé bydlení či pro rekreaci, tato nemovitost rozhodně stojí za zvážení. Obecně samozřejmě platí, že čím novější nemovitost, tím si za ni více připlatíte. Pod odkazem prodej novostavby domu v Olomouci tak najdete nemovitosti v cenách od pěti do dvanácti milionů.

Kdo hledá, ten najde

V nabídce realitních kanceláří ovšem najdete i montované domy na klíč do 2 milionů. Cenové rozpětí nemovitostí na území ČR je zkrátka poměrně široké. Každopádně to chce najít si chvilku a nabídky jednotlivých serverů si v klidu projít. Porovnat je a vybrat tu nejvýhodnější. Tak hodně štěstí!