Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Konečně originální a stylové hodinky? Ty dřevěné

Chcete si pořídit jedinečné hodinky, které nevidíte na každém rohu? Zapomeňte na klasiku z nerezového materiálu a vsaďte na dřevěnou variantu. Že hodinky nemohou být vyrobeny ze dřeva? Ale mohou a jsou krásné! V čem jsou výjimečné a kde je pořídíte? To se dozvíte v tomto článku.

Elegantní doplněk

Jedinečné dřevěné hodinky jsou něco, co jste jen tak neviděli. Elegantně vyvedený ciferník je ve variantách s čísly i bez čísel. Značka BOBO BIRD má za cíl ukázat, že prvotřídní věci nemusí být nutně vyráběny z drahých kovů, jejichž získávání je neekologické a složité. Díky stylovému zabalení a doručení v elegantním dřevěném pouzdru se navíc jedná o výborný dárek. Jistě udělá radost všem, kteří mají rádi přehled o tom, kolik je zrovna hodin.

https://drevenehodinky.eu/

Lehkost a přesnost

Zajímavostí těchto hodinek je jejich překvapivá lehkost, váží jen několik desítek gramů. Hodinky jsou ručně vyráběné a dotažené k dokonalosti každých detailů. Na výběr máte z několika barevných variant a jejich společnou vlastností je přesný ciferník. Díky své lehkosti a designovým variantám si vyberou dámy i pánové. Uvidíte, že jakmile jednou vyměníte těžké kovové hodinky za tuto dřevěnou variantu, nebudete se chtít vrátit zpátky a jednoduše si je zamilujete. A pokud je pořídíte jako dárek, jistě bude mít velký úspěch jako originální, ale zároveň překvapivě praktická věc. 

Ekologická varianta

Ekologický původ hodinek je dalším příjemným bonusem. Snadná opracovatelnost dělá z tohoto materiálu výborný základ nejen pro výrobu nábytku, ale i pro vytváření malých věcí, jako jsou právě hodinky. Žádný kus neobsahuje škodlivá lepidla nebo jiné nevhodné přísady s potenciálem pro ohrožení zdraví a životního prostředí. Kromě krásy tedy můžete mít dobrý pocit z toho, že pomáháte chránit životní prostředí a své zdraví. Více informací najdete v článku zde.