Celkem v bazaru 29396 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2801 nových .

Erotická masáž, aneb dopřejte své drahé polovičce zážitek z Tantrické masáže

Toužíte po dokonalém uvolnění celého těla, trápí vás časté stresy a únava - v tom případě je správný čas na erotickou masáž. S partnerem budete opravdu mile překvapeni ozdravnými účinky, které tato služba přináší. Tantra dodá vašemu vztahu nový rozměr plný erotiky či vzrušení. Tento druh mohou vykonávat pouze zaměstnanci s příslušným certifikátem Tantry, ale také si ho můžete vyzkoušet doma.

Erotická masáž Tantra v salonech

Tantra, známá mezi klienty jako “královna všech masáží” je vhodná pro jednotlivce i páry. Při příchodu se vás ujme vhodný odborník/ce, záleží pouze na tom, koho si vyberete. Tato osoba se o vás bude po celou dobu starat a také se snažit o to, abyste se cítili opravdu uvolněně.

Má zdravotní účinky při:

● potížích s prostatou

● bolestivém sexuálním styku

● předčasné ejakulaci

● nedostatku energie

● potížím s otěhotněním

● pomáhá se zbavit stresu

● uvolňuje ztuhlé svaly

a mnoho dalších ...

Průběh

Pokud jste zavítali do salonu teprve poprvé, bude vám masérkou vysvětlený celý průběh. Vy se v této fázi můžete svěřit s vašimi pocity, které v tu chvíli máte. I přesto, že se můžete cítit mírně nervózně, věřte, že během pár chvil seznamovacího rituálu z vás vše opadne.

Pro začátek je pro vás přichystána koupel. Následuje tantrický rituál, při kterém se uvolníte a seznámíte. Poté si břichem lehnete na vyhřátý futon, kde už vše začíná. K silnější intenzitě uvolnění přispívá hlazení a šimrání hebkými peříčky. Pomocí horkého oleje a horkých kamenů budete opečováváni postupně v oblastech celého těla. V průběhu ucítíte obrovské množství energie, uvolnění a často prožijete orgasmus. Po skončení bývá pravidlem nechat klienta ležet a vstřebat všechny ty dojmy a zážitky. Před odchodem je možné sdílet své pocity či zkušenosti. Není to žádným pravidlem, ale někteří klienti tento prostor využijí, jiní chtějí prostor pro své myšlenky už o samotě.

Tantrické masáže se v salonech mohou mírně lišit.

5 důvodů, kvůli kterým stojí za to, Tantru vyzkoušet

● nový prožitek ze vzrušení

● něžné doteky maséra nebo masérky

● příliv energie, kterou vaše tělo ocení

● objevení hranic své sexuality

● zdravotní účinky

Základní předpoklady pro domácí erotickou masáž

Klidná atmosféra je prvním krokem, kterou musíte zařídit. Pokud nemáte úplně vhodné podmínky, bojíte se případného hluku, přejděte těmto okolnostem tím, že budete mít nachystanou uklidňující hudbu, která zamezí jakýmkoliv nepříjemnostem. Nezapomeňte zatáhnout žaluzie, zapálit svíčky a zapnout topení.

Důležité je mít připravené vše, co budete potřebovat. Nachystejte si lůžko, deku, ručníky, oleje i hebká peříčka. Přejdete tak zbytečnému narušení romantické atmosféry, jestliže budete mít vše v jedné místnosti po ruce.

Ať už jste ve fázi maséra nebo toho, komu je masáž dopřána, věřte, že hlasitým vzdycháním a třením těl tuto situaci uděláte mnohem intenzivnější.

Začněte u celého těla, při kterém se váš partner uvolní. Dále se můžete přesunout k intimním partiím, ale nikam nespěchejte. Věnujte speciální pozornost oblastem, jako jsou stehna, lýtka, zadek či krk. Výběr hmatů záleží na preferenci vás obou. Neplánujte si postup. Pokud jste začátečník, zkoušejte a uvidíte, co vyvolá u partnera tu největší rozkoš.

Uvidíte, není se čeho bát. Důležité je si udělat svůj vlastní názor a soudit tyto služby až poté, co je vyzkoušíte. Dopřejte svému tělu zážitek, při kterém budete chtít, aby nikdy neskončil.

Patříte i vy k těm lidem, kteří rádi riskují, nebo se raději držíte stranou? Tak či onak, budeme rádi, když se s námi v komentářích podělíte o váš názor.