Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Figuruje vaše jméno v registru dlužníků? Zjistěte si to online

Myslíte si, že už jste vyrovnali veškeré své závazky vůči poskytovateli půjčky? Měli jste úvěrů více a už si zkrátka nepamatujete, zdali došlo k jejich splacení? Rádi byste někomu peníze půjčili a nevíte, jestli je dostatečně bonitní? Ať už je vaše situace jakákoli, máte samozřejmě jedinečnou možnost si všechno zjistit, a to prostřednictvím nahlížení do registru dlužníků. Právě na něj se zaměříme v následujících řádcích.

K čemu slouží registr dlužníků?

Především ke zjišťování aktuální situace týkající se dlužníků. Je možné si prohlédnout platební historii konkrétních lidí nebo institucí. Pohodlně si lze zjistit, zdali daný subjekt má závazky, a to jak v oblasti klasických finančních půjček, tak i leasingu anebo hypoték. Získat je možné i informace o platbách za energie anebo služby mobilních operátorů. V současnosti je registr dlužníků online zdarma k nahlédnutí, takže není nutné hradit za tyto služby žádnou hotovost. Je vaše situace opačná? Pokud splácíte včas, pak se budete moci pochlubit i pozitivními referencemi třeba v registrech NRKI a BRKI.

Půjčku lze získat i v insolvenci

Registr dlužníků poukazuje na vaše dluhy? Ocitli jste se v insolvenci? Pak nemusíte být zoufalí, jelikož i v takovéto situaci můžete na půjčku dosáhnout. Existuje totiž i specifická půjčka v insolvenci určená pro dlužníky. Její charakteristiky jsou většinou podobné úvěrům standardního typu. Jen úroková sazba je poněkud vyšší. Z jiných podmínek bývá tradiční nutnost dosažení plnoletosti a české občanství.

Expresní půjčky nabídnou nebankovní společnosti

Potřebujete půjčit okamžitě a máte již nějaký ten záznam v registru dlužníků? Pak zapomeňte na banky a obraťte se na některé online úvěry. Expresní půjčka pro zadlužené vás dokáže zbavit vašich problémů velmi rychle. Jen si pečlivě prozkoumejte předem veškeré jejích charakteristiky.