Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

4 filmy o autech, které musíte vidět

Patříte mezi milovníky aut a nenecháte si ujít žádnou filmovou novinku nebo máte raději starší filmy, kde se točí rychlá kola, a můžete si užívat adrenalinovou jízdu? Inspirujte se nejzajímavějšími filmy o autech a užijte si napětí.

1) Drive

Chtěli byste být také nájemný řidič mafiánského bosse? Podívejte se na zajímavé spojení milostného příběhu a akčního filmu, ve kterém se můžete těšit na Ryana Goslinga, který vás nezklame. Film Drive vypráví o kaskadérovi, který přes den jezdí autem pro natáčení, v noci pomáhá zločinu a občas se objeví i na závodech. Můžete se tak těšit na akční honičky, skřípění pneumatik a řev motoru. Ve snímku si užijete hudbu, která podtrhne napínavou atmosféru a nebude samozřejmě chybět rychlá jízda. Hlavního představitele si zamilujete, držet palce mu budete i ve chvíli, kdy se jedna loupež nepovede a bude třeba řešit nenadálé komplikace.

2) Gumball Rally

Patříte mezi milovníky aut a dokážete si auto i sami opravit? Říká vám něco geometrie kol, oprava defektu na pneumatice nebo třeba výměna motorového oleje? V tom případě si jistě užijete film Gumball Rally, který ocení hlavně motoristé, kteří si rádi užijí vtipný příběh, požitkářskou jízdu a také fantastické auta. Mezi nimi například Ferrari Dayton, Shelby Cobru nebo třeba Camaro, uhánějící se americkými rozlehlými pláněmi a lesy. I když se jedná o starší snímek, nemusíte se bát, že by děj příběhu a vtipné scénky byly neaktuální a dnešního diváka by nezaujaly. Pokud hledáte oddechový film, tak Gumball Rally je to pravé.

3) 60 sekund

Kdo neviděl snímek 60 sekund, jako by nebyl. Hlavní postavou filmu je Nicolas Cage, který je zlodějem aut. Ten chce však s krádežemi aut přestat, ovšem zrovna v nevhodnou chvíli. Jeho bratr se zaplete s mafií a tak musí Nicolas Cage ukradnout velké množství aut, za velmi krátkou dobu. Kromě adrenalinu, dobrodružství a také nebezpečí se můžete těšit na krásná auta s nablýskanou karosérií. Co se týče zápletky a děje, tak nečekejte nic náročného ani složitého. Hlavní prim tohoto filmu jsou bezesporu záběry aut. Možná na okamžik zatoužíte nemuset měnit jen letní a zimní pneumatiky na svém starém autě, ale vyměnit rovnou celé auto. Třeba za takový Mustang?

4) Extrémní rychlost

Dalším snímkem, který rozhodně stojí za shlédnutí je film Overdrive, volně přeložený jako Extrémní rychlost. Dva bratři jsou pověřeni, aby ukradli Bugatti Type 57 SC Atlantic z roku 1937. Ale jak už to ve filmech bývá, tak připravovaná krádež nevyjde přesně tak, jak by si hlavní hrdinové filmu představovali. Při krádeži jsou chyceni majitelem auta, který je shodou náhod největší gangster v okolí. Ten se nad nimi slituje a nechá je žít jen, když ukradnou Ferrari 250 GTO z roku 1962 jeho věčnému rivalovi. Těšit se můžete na vtipnou a akční zápletku, přehlídku klasických vozů a touhu sednout za volant a užít si také divokou a zběsilou jízdu.

Pokud jste tyto filmy viděli, tak můžete potvrdit, že o krásná auta a motoristický prožitek není nouze. Pokud se teprve na filmy chystáte, tak si k nim připravte popcorn, pusťte si je klidně na plátně a na promítání s automobilovou tématikou pozvěte i své přátele.