Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Praktické a zároveň svůdné oblečení na zimu? To jsou Freddy jeans!

Zima na sebe nenechá čekat, a tak bychom měli velice rychle změnit šatník. Z pohodlných kraťásků a letních šatiček skočíme rovnou do péřových bund, svetrů, čepic a teplých kalhot. Jak zůstat v takovém množství oblečení stálé přitažlivá a upoutat pozornost na své přednosti? Nemusíte chodit po světě polonahá, abyste ukázala proporce své postavy, na kterou jste patřičně hrdá. Stačí si jen obléct něco, co vám přesně padne. Třeba jeany italské značky Freddy.

Sexy jeans

Šaty dělají člověka, jeany hezký zadek

Unikátní a patentovaná technologie WR.UP je využívána k šití jeanů a kalhot pro všechny typy žen. Jak už napovídá název technologie, Freddy jeans vytváří tzv. push up efekt, který každý zadeček zakulatí a nadzvedne. Výsledek je přímo úchvatný, vaše pozadí přitáhne pohledy obdivujících mužů i závistivých žen. Budete se cítit skvěle. A to vše jenom díky jednomu kousku oblečení, které je příjemné na dotek a komfortní pro celodenní nošení.

Sexy jeans

Na večírek, do práce, na výlet i do tělocvičny…

Freddy kalhoty jsou naprosto univerzální. Sama si vyberete barvu a vzor, který nejlépe vystihne vaši náladu. Na pracovní schůzku se hodí Freddy jeans v klasické černé, šedé, bílé, ale i hnědé barvě. Večer okouzlíte svého milého, když si na rande oblečete Freddy kalhoty s lesklým hadím vzorem. Víkendové výlety si určitě skvěle užijete v kalhotách s army motivem. Mohla bych takhle jmenovat celou řadu kalhot značky Freddy, ale to bychom tu byli ještě zítra. Daleko jednodušší bude, když si sami prohlédnete jejich shop a uděláte si radost, nebo napíšete Ježíškovi. Protože jak jednou oblečete push-up jeans, už nikdy nebudete chtít jinak. Zamilujete si nejen svůj vzhled v nich, ale i příjemnou kombinaci bavlny a elastanu. Za zmínku stojí i Fake legíny, v pestrých barvách a nevšedních vzorech budete královnou každého fitka.