Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Hledáte byt v Olomouci?

Bydlení v Olomouci přináší jasné výhody. Přestěhovat se do Olomouce může pomoci k získání lepší práce, ale může také změnit váš osobní život. Nákupy a kulturní vyžití jsou zde na vysoké úrovni, je zde mnoho nových nákupních center a v neposlední řadě i řada pracovních příležitostí.

Pokud máte rádi klid a zeleň můžete si vybrat z klidných lokalit, které Olomouc nabízí. Na mysli máme např. oblast Neředín, kde naleznete celou řadu rodinných domů a vilek. Ptáte se jak najít vhodný byt či dům k pronájmu či koupi? Rádi vám poradíme.

Vyzkoušejte rubriku nemovitosti na Profit-inzerce.cz

Při vašem hledání vyzkoušejte nás inzertní portál, který poskytuje ucelenou nabídku bytů v Olomouci. Samostatnou kapitolou je pak inzerce novostaveb v Olomouci.

Při výběru bydlení je důležitá lokalita. Zaměřte se na osvědčené lokality a požadujte co nejvyšší kvalitu nabízených prostor. Důležité je zvolit ideální poměr cena/velikost bytu. Pokud hledáte pronájem bytu pro dvě osoby, postačí vám velikost bytu kolem 40-50 m2 (2+1). Pro početnější rodinu doporučujeme zvolit plochu kolem 80 m2 (3+1, 4+1).

Váháte mezi pronájmem a koupí nemovitosti?

Trápí Vás otázka, zda byt koupit či bydlet v pronájmu? Důležité je uvědomit si, že koupě nemovitosti představuje investici skoro na celý život a hypotéka je velké břemeno, které musíte vláčet někdy i 30 let. Určitě se nevyplatí půjčovat si 100% hodnoty nemovitosti. V takovém případě se připravte na vysoké úroky. Proto je lépe například ze začátku využít pronájem bytu 2+1 nebo pronájem bytu 3+1. Důležité je hlavně vše promyslet a nic neuspěchat.

Nabídka nemovitostí na našem inzertním portále je poměrně široká a každý den se zde objevují nové a nové nemovitosti k prodeji a pronájmu. V této nabídce si vybere určitě každý.