Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Hotel pro firemní akce v srdci ČR

Přemýšlíte občas, kde uspořádat firemní akci nebo velkolepou konferenci, aby to bylo strategicky výhodné místo pro všechny pozvané? Praha nebo Brno jsou klasika, ale uznejte, že leží přece jen docela na krajích naší země, a kdo cestuje z druhého konce, má to daleko. Ideální je vsadit na lokalitu uprostřed ČR. A víte, který kraj se nachází přesně v srdci? Je to překrásná kopcovitá Vysočina.

Možná byste to neřekli, ale Vysočina je pro firemní akce jako dělaná. Ze všech stran tam na vás dýchá příroda, v zelených pláních, polích osetých řepkou, bramborami, obilím a kukuřicí zapomenete na shon velkoměsta a užijete si pořádnou relaxaci. Všude okolo je spousta krásných památek, vždyť na Vysočině jsou rovnou dvě památky UNESCO, což je nejvíce hned po Jihočeském kraji. Krásná příroda pak láká k vycházkám, turistice i cyklistice. Třeba některé hosty inspirujete ke strávení aktivního odpočinkového víkendu v tomto malebném kraji.

Město přímo v srdci ČR

Pokud zvolíte Vysočinu jako střed České republiky, určitě by stálo za to vybrat město, které je středu úplně nejblíže. A přesně tím je Žďár nad Sázavou a jeho okolí. Žďár, který se nachází v oblasti CHKO Žďárské vrchy, se často chlubí právě tím, že je situován přímo v srdci ČR a díky tomu je navštěvován turisty z celé země. Je umístěn na trase mezi Brnem a Prahou, dva sjezdy z dálnice D1 odsud nejsou daleko. A jeden vhodný hotel pro firemní akce se tu shodou okolností nachází.

Kongresový hotel na Vysočině

Nedaleko centra Žďáru nad Sázavou a zároveň s výhledem na Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře se nachází Hotel Jehla. Jedná se o velkolepou budovu s dlouholetou historií. Mezi místními je „Hotel Jehla“ silným pojmem, který evokuje myšlenky na luxusní dovolenou na Vysočině či právě na konference a firemní akce.

Často se tu konají školení, firemní teambuildingy a vánoční večírky. Nejen místní firmy využívají připravených prostor a profesionálních služeb. Firemní akce s výborným gastronomickým zážitkem a ubytováním tady pořádají na klíč.

Kongresové centrum je dominantou hotelu

Pokud se Hotel Jehla může něčím opravdu chlubit, jsou to moderní konferenční prostory skládající se ze dvou hlavních sálů, několika učeben, salónků a přilehlých prostor. Do hlavního sálu se vejde až 200 osob, do malého sálu 50 osob a do učeben a salónků 15 – 35 lidí. Vždy pochopitelně záleží na tom, jak se místnost uspořádá. V případě, že by vám nestačil největší sál, je možné využít prostory hned vedle ležícího kulturního domu s kapacitou až 1 100 osob.

Hlavní kongresový sál je vybaven dataprojektorem, promítacím plátnem a PC, bezdrátovým ovládáním osvětlení, ozvučení a veškeré techniky, Wi–Fi připojením, klimatizací. Do menších učeben a salónků je rovněž možné nainstalovat dataprojektor, s nižším počtem účastníků však využijete spíš přítomnou magnetickou tabuli s příslušenstvím/flipchart.

Zajímavě vypadá i nabídka doprovodného programu. U Hotelu Jehla je park, který je často využíván pro pobavení v rámci několikadenní konference nebo firemního teambuildingu. Management hotelu je schopný zařídit golfový trenažér, lidský stolní fotbal, jízdu na segwayi, simulátor F1, laserovou střelnici a mnohé další atraktivní aktivity. Pobavit se můžete i koukáním na barmanskou show nebo taneční vystoupení. Po takových zážitcích večer zalehnete do postele a usnete, jako když vás do vody hodí.

Ubytování až pro 200 osob

V Hotelu Jehla je pro návštěvníky připravených 86 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou až 200 lůžek. Ve standardním pokoji jsou televize, minibar, sociální zařízení (sprchový kout), Wi–Fi připojení. Část pokojů je vybavená lodžií. LUX a EXECUTIVE apartmány jsou obohaceny o vanu a láhev sektu na pokoj dle objednávky.

Obrovskou výhodou je, že při ubytování většího množství osob získáváte veškeré prostory pro firemní akce zdarma.

Třešničkou na dortu je hotelová restaurace, která připravuje dobroty české i mezinárodní kuchyně, občas nabízí grilované speciality nebo zvěřinové a zabijačkové hody.

Přijeďte si i vy užít krásu Žďárských vrchů v srdci ČR, spojte svůj pobyt na konferencí s gastronomickým zážitkem a návštěvou místních zajímavostí. Nebudete litovat.