Infolinka733 455 333 po - pá 7:30 - 16:30
nebo Registrace pro přístup do sekce Můj Profit.

Celkem v bazaru 25545 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2710 nových .

Je nejvyšší čas na instalaci nového topení

Vyřádila se tuhá zima na rozvodech vody u vašeho rodinného domu? Neváhejte a oslovte instalatéra co nejdříve. Poškozené potrubí může každým dnem přidělávat více a více škod. Odkládání by se vám ve výsledku mohlo pěkně prodražit. Letní období je rovněž ideální dobou, která nahrává stavebním činnostem v rekreačních objektech, administrativních budovách i rodinných domcích. Před nadcházející zimou si můžete nechat vybudovat nové rozvody topení, vyměnit plynový kotel či namontovat solární panel pro ohřev vody i získání energie.

Plynové kotle jsou nenáročné, šetří čas a energii

Instalace plynových kotlů je v případě, že máte kotel vybrán, velice jednoduchá. Majitelé novostaveb nebo ti, kteří se rozhodli vyměnit stávající způsob vytápění za plyn, se při své nerozhodnosti mohou domluvit se specialisty. Ti pomohou s vhodnou volbou plynového kotle, a ještě se postarají o jeho instalaci a bezchybný provoz. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Vyměňte stará kamna za nové topení

Pokud v obci není zaveden plyn, nemusejí si obyvatelé zoufat. Stávající kamna v baráku už nejsou tak výkonná, musejí se často obsluhovat s malým tepelným efektem… Pak nejspíš nastal čas pro rozvody topení České Budějovice, které se dají realizovat v novostavbách, starších domech, skladech, továrnách i veřejných budovách. Každý prostor je předem vyměřen a hledá se nejefektivnější řešení pro ideálně rozvedené teplo po celém objektu. Mnoho lidí se bojí, že rozvody topení zasáhnou do běžného denního či pracovního chodu v budově. Toho se není třeba obávat. Všechny práce jsou rozvrženy tak, aby co nejméně narušovaly provoz v objektu.

Pozvěte si na vodu, plyn a topení jednu firmu

Topenářství České Budějovice pracuje v součinnosti s dalšími řemeslníky, aby veškeré práce navazovaly s co nejnižšími náklady. Kontaktem s dodavateli jakostních materiálů a potřebných produktů odpadá zadavatelům starost se sháněním konkrétního zboží, jež je potřebné pro realizace topení, plynu nebo vody.