Celkem v bazaru 59063 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2743 nových .

Nepodceňujte výběr interiérových dveří: široký sortiment nabízí ERKADO

Interiérové dveře tvoří základní kostru v interiéru. Mnohdy se pak od jejich vzhledu odvíjí i výběr nábytku, kterým byt zařizujeme. Pro design interiéru jsou stejně klíčové, jako výběr podlahové krytiny. Navíc i s ní musí ladit. Jsou to právě dveře, které jako první naznačí, jakým stylem se naše nové bydlení bude ubírat.

Při rekonstrukci interiérových prostor jsou to opět dveře, na které by se nemělo zapomínat. Zbytečně se budete snažit změnit starý interiér na moderní, pokud radikálně nezměníte i design dveří. Kvalitní interiérové dveře, jaké nabízí ERKADO, však nemají jenom estetickou hodnotu, ale i různé funkční vlastnosti, na které je nutné myslet při jejich volbě.

Vnitřní dveře umí pomáhat interiéru

Vhodné dveře, více prostoru

Většina lidí při volbě dveří málo přemýšlí. Kouká se na cenu, někdy na design. Ale o dveřích je zapotřebí přemýšlet jako o pomocnících. Máte v interiéru málo prostoru? Nebo ho chcete více otevřít, ale ne zase zcela? Prostě taková chytrá Horákyně: prostor ani otevřený, ani uzavřený. Sáhněte místo po klasických dveřích po posuvných. Umí se posouvat po zdi, což může být v případě volby hezkého kování velice efektní. Anebo lze naopak dveře zasouvat do speciálního stavebního pouzdra ve zdi. Nepřipravujeme se tak o prostor, který jinak na zdi pro posouvání dveří potřebujeme. Napadlo vás, že díky posuvným interiérovým dveřím získáte i několik metrů prostoru k využití? Kvalitní posuvné dveře do pouzdra i na stěnu nabízí ERKADO, specialista na dveře.

Budiž světlo

Sklo se u dveří často považuje za pouhý designový prvek. Úplně se zapomíná, že prosklené dveře dokážou do místnosti bez oken nebo s malými okny přinést štědře světla z jiných místností. Různé dveře nabízí různou možnost prosklení. Nejde jen o velikost plochy, ale i provedení skla, které dokáže spolehlivě propouštět světlo, a přitom být neprůhledné. Podobně je to i u celoskleněných dveří. ERKADO nabízí efektní skleněné dveře GRAF, které jsou vyrobeny z bezpečnostního skla. Dveře lze zavěsit do standardní obložkové nebo rámové zárubně. Mohou být v čirém a matném provedení. Mléčné sklo pak zdobí podle výběru dveří pískované nebo černé vzory.

Když místnost potřebuje dýchat

Dveře umí rovněž částečně zajistit ventilaci. Tu lze řešit variantou s podříznutím nebo průduchy ve dveřích. Těmito způsoby si lze dveře personalizovat i u ERKADO.

Dřevěný dekor nebo bílá?

ERKADO nabízí řadu dřevěných dekorů interiérových dveří. Oblíbené je například provedení GREKO. Zde je povrchová úprava plastická, takže vzniká efekt přírodního dřeva. Tato úprava dveří je navíc velice odolná proti poškrábání.

Přesto, že je efekt dřeva velice lákavý, řada zákazníků upřednostňuje bílé provedení dveří. Novinkou v sortimentu jsou bílé lakované dveře ERKADO. Provedení dveří v bílém laku lze kombinovat s obložkovými zárubněmi, podlahovými lištami i posuvným systémem ve stejném provedení. Nová kolekce dveří v bílém laku představuje celkem šest modelů interiérových dveří. Barva je vždy v odstínu RAL 9003 – titanová bílá, známá i jako signální bílá. Dveře z modelové řady v bílém laku se nabízí v šířkách 60 až 100 cm.