Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Přestat s kouřením? Zkuste to s revoluční novinkou!

O tom, že kouření našemu zdraví právě příliš neprospívá, již bylo napsáno mnoho. Ale jak se s tím vším vypořádat? Spousta z nás se s daným problémem prala i opakovaně. Pojďme se podívat na možné řešení.

Co způsobuje kouření?

Při kouření se uvolňuje do těla nikotin, který stojí za vznikem závislosti. Hlavní účinek nikotinu se projevuje v podráždění centrální nervové soustavy. Zároveň nikotin aktivuje duševní činnost, stimuluje metabolismus, snižuje pocit hladu, ovlivňuje srdeční výkon a krevní tlak. Spalováním tabáku vzniká nejen nikotin, ale i mnoho dalších škodlivých látek, které s sebou nesou negativní účinky kouření. Jedná se převážně o karcinogenní látky, jež plně zodpovídají za vznik zhoubných nádorů kuřáka. Ani jeho okolí není zcela vyjmuto z neblahého vlivu kouření. Inhalace tabákového kouře v důsledku pasivního kouření vede k rozvoji civilizačních onemocnění a zhoršení chronických či psychosomatických chorob.

Zdravější způsob kouření

Elektronická cigareta nabízí jedno z účinných řešení. Jedná se o zdravější způsob kouření, jelikož kuřák při jejím použití vdechuje pouze aromatizovanou páru s obsahem nikotinu. Nedochází ke spalování tabáku, tudíž se neuvolňuje kouř obsahující škodlivé látky, jedy a dehet. S tím souvisí i omezení dalšího nepříjemného znaku kuřáka - nežloutnou zuby, ani nehty. Vzhledem k tomu, že e-cigarety neobsahují kouř, ale pouze aromatizovanou vodní páru, odpadá pasivní kouření pro okolí i s nepříjemným cigaretovým smradem. Nezanedbatelná je i ekonomická stránka, která rovněž hovoří pro zdravější způsob kouření pomocí elektronické cigarety. Jednoduchou obsluhu i použití nabízí e-cigareta Joyetech eGo AIO, která je vhodná jak pro začátečníky, tak i pokročilé. Tento typ cigarety umožňuje nastavit požadovaný objem vháněného vzduchu. Zároveň díky speciální technologii není možné, aby e-liquid vytekl na baterii, případně do úst. Model rovněž disponuje tzv. dětskou pojistkou, jež zabraňuje nechtěnému otevření. Náplně do elektronické cigarety jsou nabízeny v mnoha vůních, chutích a ve vysoké kvalitě.

Přestat kouřit je velice obtížné. I malý úspěch se počítá. S elektronickou cigaretou jsme o kus blíž ke zdraví svému i našeho okolí.