Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Jak vybavit restauraci? Určitě kvalitním gastro zařízením!

Pokud si chcete v dnešní době otevřít restauraci, jídelnu, bistro, kavárnu a vinárnu, potřebujete kvalitní gastro zařízení. Pro všechny, kteří nechtějí kupovat zbrusu nové modely, postačí i zánovní vybavení. Některé přístroje se někdy ani nevyplatí kupovat nové. Vše záleží na finančních možnostech majitele.

Jdeme nakupovat!

Prahnete po skvěle fungující kuchyni? Nezapomeňte pořídit gastro pomocníky. Zaměřte se na varnou techniku, která zahrnuje sporáky, fritézy, smažící pánve, indukční vařiče i vodní lázně. Do italské restaurace se hodí vařiče těstovin a pec na pizzu. Vařiče těstovin usnadní práci. Pec na pizzu je samozřejmostí. Lze ji obstarat v nejrůznějších velikostech a provedeních. Pakliže máte tuto italskou pochoutku jako doplňkový sortiment, postačí menší modely. Do pizzerie je nutná větší a výkonnější varianta. Kapitolou sama o sobě jsou také ledničky, mrazáky a výrobníky ledu. Bez chladícího zařízení se prostě neobejdete. Nezapomínejte na správné uchování masa, vajec a polotovarů. Dokonalý drink nemá v letním období bez ledu šanci!

Kvalitní vybavení – polovina úspěchu

Mistr kuchař musí vytvořit chutná jídla, proto potřebuje špičkové gastro zařízení. Kuchyňské roboty, kráječe, vařečky, hnětače těsta, kvalitní pánve, hrnce a ostré nože jsou jen špičkou ledovce. Nedílnou součástí je také mycí technika. Myčka nádobí ušetří čas, vodu i energie. Na lehkou váhu nelze brát ani digestoře, nerezový nábytek a další příslušenství. Po pravdě řečeno, s výčtem bychom mohli pokračovat ještě dlouho!

Kde nakoupit?

Nechcete kupovat nové přístroje, spotřebiče a nábytek? Obraťte se na gastro bazar, kde si pořídíte veškeré pomocníky za výborné ceny. Ukončili jste provoz restaurace a nevíte, co s vybavením? Klikněte na internetové stránky společnosti Gastrocentrum Písek. Mile rádi vám pomohou!