Celkem v bazaru 97041 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

Konferenční stolek v obýváku nesmí chybět. Jak jej vybrat?

Konferenční stolek je podobně jako sedací souprava nedílnou součástí obývacích pokojů už odnepaměti. Jistě i vy potřebujete místo, kam servírovat občerstvení pro návštěvy, odložit rozečtenou knížku či položit televizní program a ovladač, aby byly vždy na dosah ruky.

Konferenční stolek

Konferenční stolky mohou být malé a nenápadné, nebo se dají vybrat naopak designové kousky, které se rázem stanou středem pozornosti v místnosti. Vše záleží jen na vás a vašich potřebách. Jak se rozhodnout? Jdeme na to.

Prim hrají rozměry

Stolek by neměl chybět ani v tom nejmenším obývacím pokoji. Pokud máte pocit, že se k vám domů opravdu nevejde, protože by jen zabíral místo na koberci, kde by si mohly hrát děti, kupte si nějaký jemnější a snadno přenositelný. Může vám stát třeba vedle sedací soupravy z boku a do středu místnosti jej přestěhujete pouze tehdy, když přijde návštěva.

Do malých pokojů vybírejte raději stolky skromnějších rozměrů. Poohlédněte se po takových, které mají pod hlavní deskou ještě jednu nebo dvě další poličky na odkládání všech věcí. Jestliže jste zvyklí návštěvy přijímat spíš v kuchyni, mohly by vám stačit malinké odkládací stolky. Ty se perfektně hodí vedle sedačky na umístění rozečtené knihy a ovladače.

Prostě a jednoduše vezměte do ruky metr a vše změřte, ať nemáte nerealistické představy. Pak vás v obchodě či při vybírání na internetu nic nepřekvapí.

Máte zájem o designový kousek?

Někomu učarují klasické konferenční stolky z masivu, další se zamiluje do designového stolečku. Samozřejmě byste měli zvážit, zda se do vašeho interiéru více hodí dřevo, sklo nebo třeba kov. Sebehezčí stolek bude působit nepatřičně, pokud jej nesladíte se zbytkem zařízení. Máte obývací pokoj laděný spíš do přírodního vzhledu, či elegantně bílé? To si rozmyslete.

A pak už se vydejte na průzkum. Nahlédněte na porovnávač nábytku InHaus.cz, protože právě tam mají spoustu opravdu neopakovatelných designových kousků. Pravděpodobně se zamilujete již na první stránce.