Celkem v bazaru 37062 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2752 nových .

Jak vybrat nábytek do kavárny či nábytek do restaurace?

Konečně se chystáte realizovat svůj velký sen v podobě vlastní kavárny či restaurace? Máte svůj podnikatelský plán, prostor, finance a teď se chystáte na tu příjemnější část příprav, tedy zařizování interiéru nábytkem? Ještě než se pustíte do nakupování židlí, stolků nebo dokonce skleniček, zamyslete se nad celkovou koncepcí. Interiér by neměl být přeplácaný. Neměl by působit jako nesourodá směs různých druhů vybavení. Nabízíme malou inspiraci a pár klíčových rad, které vám mohou při zařizování vysněné kavárny nebo restaurace pomoci.

Inspiraci čerpáme z webu Dublino stejnojmenné společnosti, která se již od roku 2001 zabývá prodejem hotelového a restauračního nábytku. Stala se partnerem tisíců kaváren, restaurací a hotelů. Mj. pomohla vybavit stylovou kavárnu v Břeclavi v čistém minimalistickém designu, který zpestřují výrazné kulaté lustry s glamour nádechem.

Nábytek do kavárny a restaurace? Praktický i stylový současně

Židle a stoly, o ty jde především. Židle a stoly patří také k tomu nejvytíženějšímu vybavení. Kvalita zpracování a odolnost materiálu jsou proto nezbytné, nezbytný je také dostatečný komfort. Nábytek bude sloužit mnohem více než klasický nábytek v domácnosti a měl by sloužit po dlouhou dobu. Praktická stránka jde ruku v ruce se stránkou estetickou.

Nábytek kavárny či restaurace podtrhuje její styl, sám tento styl velkou měrou dotváří. Měl by být originální a zapadat do daného interiéru stejně dokonale jako do osobitého brandu podniku. Každý parametr stolu nebo židle hraje svoji roli, jedním z těch nejvýznamnějších parametrů je jistě barva. Pokud se váš brand nepojí s konkrétní barvou, máme pro vás tip v podobě barvy roku 2019. Je to korálová a my se za ní opět vracíme do zmiňované břeclavské kavárny. Židle s polstrováním v barvě korálu totiž zdejšímu interiéru dávají nádech útulna i originality.

Interiér s barvou korálového útesu

Korálová barva spojuje zdánlivě nespojitelné – jemnost růžové a intenzitu červené. Dodá interiéru teplé světlo a oživí ho svojí hravostí. Působí optimisticky, odráží se v příjemných pocitech. V kombinaci s tóny dřeva navíc vzbuzuje luxusní dojem. Korálová barva sama o sobě napomáhá k tomu, aby se člověk v kavárně cítil dobře. Také díky této barvě člověk v kavárně bude spokojený – jednak s interiérem, jednak s obsluhou, jednak s nabídkou, jídlem i nápoji. To se hodí, ne?