Celkem v bazaru 29180 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2757 nových .

Jak vybrat sadu hrnců

Hrnce jsou nepostradatelnou součástí každé kuchyně. Bez nich se takřka žádné vaření neobejde, proto je důležité důkladně dbát na jejich výběr a na výběr celé sady ještě více. Sady hrnců mají výhodu, že mají jednotný vzhled a zpravidla do sebe skvěle zapadají. Kromě estetického dojmu si lze vybrat sadu hrnců s jednotlivými kusy přesně podle vašich potřeb.

Sada hrnců

Podle čeho vybrat sadu hrnců?

  • Vzhled: jedním z parametrů je jejich vzhled či jinak řečeno design. Pro mnohé to může být podřadný parametr pro výběr sady hrnců, ale ženy jistě ocení, pokud bude sada zapadat do stylu kuchyně a kuchyňského vybavení.
  • Materiál: velmi důležitý parametr, který zpravidla určuje i vlastnosti hrnců. Kvalitní sady hrnců jsou vyrobeny z nerezové oceli a často mají vícevrstvé dno. Při výběru je důležité dávat pozor nejen na kvalitu samotného hrnce, ale i rukojetí, za které jsou brány a musí ustát nápor váhy při přenášení i obsahu při vaření.
  • Vhodný sporák: v případě, že máte dnes velmi oblíbený sporák na indukci, tak důkladně čtěte, zda sada hrnců podporuje indukci.
  • Mytí: některé speciální povrchy hrnců si příliš nerozumí s myčkou a doporučuje se u nich ruční mytí, proto pokud preferujete mytí v myčce, dbejte na to, aby byla v popisu uvedena informace, že jsou vhodné i do myčky.
  • Druh hrnců: v sadě lze nalézt hrnce s různým využitím a vždy záleží na vás, jaké budete potřebovat. Existují například parní, na polévku či na mléko.

Kvalitní sady hrnců vyrábí BergHOFF, jehož produkty jsou využívány již roky v domácnostech takřka po celém světě. Za zmínku stojí například sada hrnců BergHOFF Hotel Line dvanáctidílná, včetně skleněných pokliček a hluboké pánve. Celou řadu sad hrnců BergHOFF naleznete v internetovém obchodě LUEL.cz za skvělé ceny a s dopravou nad 1500Kč zdarma.