Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Jak vydělat peníze na internetu

Přemýšlíte často, jak vydělat peníze aniž byste vyšli z domu? Už jste slyšeli o tom, jak vydělávat na internetu? Zní to sice lákavě, ale home office vám nepřipadá příliš důvěryhodná? Jistěže existuje spousta činností, které se dají vykonávat z pohodlí vašeho domova, třeba psaní článků různého formátu. Přečtěte si, jak jsem se k tvorbě textů dostala já.

Ten umí to a ten zas tohle

Hra se slovíčky mne bavila už od základky. Neutuchající nadšení pro český jazyk a četbu knížek mi zůstalo až do střední školy. Tak jako každý jiný jsem si prošla různými profesemi. V těhotenství jsem se snažila přispět do rodinného rozpočtu i já a přemýšlela, jak vydělat peníze na internetu. Asi po roku jsem narazila na nabídku firmy SEO LIGHT, která poptávala psaní článků na různá témata. Této práci jsem se věnovala rok a půl. Po čase mě stereotyp zadaných úkolů omrzel a mířila jsem výše. Odpověděla jsem na další inzerát a následně tvořila zajímavé texty pro koučku Zdenu Tomaidesovou, které ráda vypomohu dodnes.

Konečně lepší nabídky práce

Asi před třemi lety jsem objevila portál Webtrh s nejrůznějšími poptávkami po psaní článků atd. Pracovala jsem pro mnoho zadavatelů a zpracovávala texty na webové stránky, popisky ke zboží, informační články. Jak vydělat psaním peníze na internetu není žádná věda, jen musíte milovat český jazyk a také rozumět pravopisu.

A to nejlepší nakonec

Budou to už dva roky, co jsem začala externě spolupracovat s poskytovatelem ubytování v soukromí v Evropě, Novasol, kde pracuji dodnes. Momentálně také bloguji pro službu PlaCla, do níž jsem registrovala blog našeho portálu. PlaCla mi poskytuje pravidelný výdělek, i když přímé objednávky právě váznou. Mohu říci, že je tato činnost velmi rozmanitá a vždy se mohu spolehnout na dostatek práce. A rada na závěr? Pokud umíte všemožné počítačové programy, cizí jazyk a ovládáte práci s fotografiemi, máte šanci na veliký úspěch. S chutí do toho!