Celkem v bazaru 96347 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2812 nových .

Jaké hračky patří letos pod vánoční stromeček?

Vánoce jsou nejhezčím obdobím v roce, nicméně ještě větší kouzlo mají pro malé děti, které trpělivě čekají, co jim přinese Ježíšek. A víte to vůbec vy? Pokud si napsaly o nějakou konkrétní věc a vy ji můžete splnit, jste bez starostí. Ale jaké hračky pro děti vybírat, pokud nemáte tušení, co by si přály?

Tipů existuje nespočet. Nejspíš by vám stačilo navštívit nějaké hračkářství či poohlédnout se po internetu a narazili byste na něco, co by vás zaujalo. Přesto pro vás máme pár praktických rad, na něž byste při výběru mohli brát ohledy.

Chcete vzdělávací hračky, nebo toužíte děti hlavně zabavit?

Co si budeme nalhávat, u dětí mají největší úspěch hračky na baterky, které blikají, mluví, zpívají, jezdí či dělají cokoliv jiného. Faktem zůstává, že v takovém případě si hraje sama hračka a dítě vlastně nemusí vynakládat žádnou fantazii ani kreativitu. A to je trochu škoda. Rozhodně byste doma měli mít i edukativní hračky pro malé děti – ty staré klasické jako třeba stavebnici či hlavolam.

Víte, jaké filmové hrdiny váš potomek zbožňuje?

Nemáte-li tušení, zabodujte čímkoliv, co nese motiv oblíbeného filmového hrdiny. U holčiček v poslední době hodně letí Elsa z Ledového království, u kluků autíčka z animáku Auta. Hračky z filmů rozzáří každé dětské oči a nejlepší je, že takhle můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. Nemusí se jednat přímo o hračku, můžete pořídit třeba povlečení či osušku s motivem daného animovaného příběhu. Uvidíte, že dítě bude hned raději chodit spát nebo se sprchovat.

Máte doma všechny typické holčičí či klučičí hračky?

Asi těžko. Takže sháníte-li hračky pro holky, zvažte dětský nákupní košík s potravinami, kuchyňku, oblečky pro panenku, kočárek, česací hlavu, kreativní sadu na výrobu mýdel, lékařské vybavení. Klasické hračky pro kluky představují zase nejrůznější auta a tanky na ovládání, nářadí, letadýlka, vojáčci. Máte-li doma sourozence opačného pohlaví, poohlédněte se po univerzálních hrách. Pořiďte jim například domácí laboratoř nebo magický písek. Možností je opravdu mnoho. Tak co najdou pod stromečkem vaše děti?