Celkem v bazaru 27048 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2740 nových .

V jazykových kurzech angličtinu skutečně procvičíte

Jsou pro vás jazykové kurzy strašákem, neboť máte dojem, že se před ostatními kvůli svým nedostatečným jazykovým schopnostem ztrapníte? Zahoďte obavy, jazyková škola je tu proto, aby vás anglicky perfektně naučila.

Výuka přímo na míru

Jazykové kurzy Praha mají skutečně co nabídnout. Naučí vás více jak 20 světovým jazykům formou mnohostranné výuky. V prvé řadě se rozhodnete, zda chcete angličtinu studovat individuálně či v malé skupině do 10 studentů. Rovněž záleží pouze na vás, jestli budete na výuku docházet v průběhu celého roku, nebo dáte přednost víkendovým, letním či zahraničním kurzům.

Stanovte si úroveň

Kurzy angličtiny jsou postavené tak, aby vás maximálně bavily. Nemusíte se obávat, že se budete učit něco, co vůbec nepotřebujete. Na výběr máte z obecné angličtiny, konverzace, odborné angličtiny pro lékaře a právníky či variantu „Stay in Touch“, kdy si chcete své znalosti udržovat. Současně jsou při výuce využity všechny možné prostředky, abyste se v angličtině co nejvíce zdokonalili. V žádném případě se nejedná o neefektivní biflování slovíček a frází.

Léta zkušeností

Jazyková škola v centru metropole má jedinou prioritu, a tou je vybraný jazyk vás skutečně naučit. Úspěchů dosahuje kvalifikovanými lektory, u nichž je individuální a přátelský přístup zaručen. Dalším osvědčeným nástrojem je pravidelná kontrola, kdy jsou jednotlivé kurzy vyhodnocovány a díky tomu je jejich průběh optimalizován. Nechcete kupovat zajíce v pytli? Využijte nabídky ukázkové hodiny zdarma.

Proč se rozhodnout pro IJV?

IJV neboli Institut jazykového vzdělávání v Praze se může pochlubit více jak 15 lety zkušeností a přes 15 tis. spokojenými studenty. Tato jazyková škola nevzdělává pouze studující, nýbrž také sebe. Neustále rozšiřuje své obzory, přidává nové služby a sleduje aktuální trendy.