Celkem v bazaru 98027 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2773 nových .

Jídelní stůl z masivu: Když chcete kvalitu...

Jídelní stoly můžete vybírat z rozmanitých materiálů - dřevotříska, masiv, lamino, foliované MDF desky atd. Konkrétní výběr záleží na vašich preferencích i na tom, kolik se rozhodnete do nábytku investovat. Ještě si nejste jistí? Pojďme se podívat na masiv.

Proč si vybrat masivní dřevo?

Masiv je klasikou. I když se nábytek vyrábí z mnoha dalších materiálů, nepodařilo se ho odsunout do pozadí, a to přesto, že ostatním variantám mnohdy „nahrává“ příznivější cena. Neznamená to však, že masiv musí být nutně předražený. Budete-li dobře vybírat, najdete „kousky“ za přiměřený peníz.

A proč se rozhodnout právě pro dřevo? Důvodů je mnoho. Jde především o velmi kvalitní materiál, který dlouho vydrží. Stále bude vypadat dobře. Velkou výhodou je, že nevyjde nikdy z módy. Je nadčasový.

Mnozí považují za velkou výhodu přírodní původ. V dnešní přetechnizované době je příjemné mít doma „kousek přírody“. Že uvažujete spíše prakticky? Pak oceníte zdravotní nezávadnost. Na rozdíl od některých jiných materiálů neuvolňuje žádné škodlivé látky, a proto vám pomůže vytvořit zdravý domov pro vás a vaši rodinu.

Z dalších výhod si ještě uveďme snadnou opravu případných škrábanců, vůni dřeva po dlouhou dobu atd.

Jídelní stoly z masivu

Zrovna sháníte nějaký nábytek do kuchyně, nebo jídelny? Rozhodli jste pro masivní dřevo a rádi byste si vybrali kvalitu za rozumnou cenu? Podívejte se na tento dřevěný jídelní stůls dopravou zdarma.

Jde o německý výrobek z buku. Zaujme všechny příznivce masivních konstrukcí. Proto se hodí hlavně do větších prostor. Kromě pěkného designu a dlouhé životnosti (i díky povrchové úpravě) vám poskytne vynikající stabilitu. Stane se tento jídelní stůl masiv součástí i vaší domácnosti?

A co takhle pořídit si psací stůl - masiv? Dodá vaší kanceláři, či pracovně na reprezentativním vzhledu a bude se vám na něj jistě dobře pracovat.

Vsaďte na tradiční materiál s mnoha pozitivními vlastnostmi a budete s nábytkem spokojeni dlouhá léta.