Celkem v bazaru 96346 inzerátů, za posledních 24 hodin přidáno 2816 nových .

5 tipů, kde si koupit rodinný dům

V dnešním uspěchaném světě, kdy člověk nemá čas pořádně ani na rodinu, se spousta lidí stěhuje do bytů, ideálně nedaleko center velkých měst. Ovšem na druhou stranu rodiny s dětmi prahnou po menším domečku zasazeném do klidného prostředí. Jestliže patříte mezi zájemce o rodinný dům, v následujících řádcích najdete hned 5 tipů, v jakých městech rozhodně neprohloupíte.

Veselí nad Moravou

Pokud jste si zamilovali jižní Moravu především kvůli tamní přírodě, zadejte do vyhledávače „prodej domu Veselí nad Moravou“. Dané město je úžasnou křižovatkou, odkud máte na dosah ruky hned dvě okresní města (Uherské Hradiště a Hodonín) a hranice se Slovenskem a Rakouskem. Historické jádro Veselí nad Moravou je dokonce městskou památkovou zónou.

Čáslav

Přeskočíme nyní do Středočeského kraje, kde se nachází Čáslav, tedy město založené ještě za vlády Přemysla Otakara II. Prodej domu Čáslav je velice žádanou službou. Samozřejmostí je malebné historické jádro a nechybí ani kompletní občanská vybavenost, ať už se usadíte v jakékoliv části města.

Telč

Další vyhledávanou frází je prodej domu Telč. Jedná se o město na Vysočině, které se pyšní tím, že jeho historické jádro je zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. I v Telči tedy máte perfektní zázemí pro bydlení.

Rožnov pod Radhoštěm

Vracíme se opět na Moravu, tentokrát do okresu Vsetín. Stačí vyhledat prodej domu Rožnov pod Radhoštěm a ihned se vám nabídne neskutečné množství inzerátů. Rožnov pod Radhoštěm je totiž jedním z nejžádanějších měst v této oblasti. V jeho útrobách najdete skanzen Valašského umění v přírodě.

Odolena Voda

Pro příznivce hlavního města je připraven prodej domu Odolena Voda. Zmíněné město se nachází v okrese Praha – východ. Najdete zde krásné rodinné domy, kde se bude bydlet jedna radost.